بلاگ
ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج : اگر به دنبال هزینه مناسب ثبت شرکت و فوری هستید فرداد رسا گزینه مناسب شماست .

مزایای ثبت شرکت :

  • فعالیت به صورت رسمی و قانونی
  • مسئولیت مشترک تمام شرکا و جلب اطمینان اشخاص ثالث
  • شرکت کردن در مناقصه‌ها و مزایده‌‌ها
  • دریافت و واگذاری نمایندگی رسمی.
  • شفافیت در اطلاع‌رسانی به مشتری‌ها و اشخاص ثالث و جلب اعتماد آن‌ها
  • ثبت رسمی سابقه شرکت و بهره‌برداری از عنوان شرکت
  • اخذ مجوزهای مورد نیاز، امتیازات و اعتبارات گوناگون مانند دریافت وام

مراحل ثبت شرکتها در کرج

ثبت شرکت در کرج توسط فرداد رسا : فعالان اقتصادی در کرج جهت ثبت شرکت میتوانند از مشاوره تخصصی کارشناسان فرداد رسا حضورا یا تلفنی بهره مند شوند و بعد از تکمیل مدارک مشاورین ما اقدام به تنظیم موضوع فعالیت شرکت به صورت کاملا تخصصی مینمایند . حال نوبت به ثبت اینترنتی شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها می باشد کارشناسان ما اوراق شرکت شما را با توجه به اطلاعات اعلامی از جانب شما تنظیم مینمایند . این اوراق شامل : اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد در گام بعدی در انتخاب نام شرکت شما را یاری می کنند. این نام می بایست در زمینه فعالیت شرکت باشد و از سه سیلاب خاص تشکیل شده باشد. بعد از تایید نام شرکت، مدارک و اوراق ثبت به اداره ثبت شرکت ارسال میگردد و با گذشت ۱۵ الی ۲۰ روز کاری آگهی تاسیس آن صادر می گردد هزینه ثبت شرکت بر اساس فاکتورهای گوناگون مشخص می گردد یکی از این فاکتورها ،سرمایه اولیه شرکت می باشد که بر اساس آن وجه حق الثبت افزایش می یابد ، به علاوه بسته روزنامه ررسمس هم بر اساس تعداد خطوط سبب افزایش حق الدرج آگهی می شود که در مجموع بر هزینه ثبت شرکت در کرج موثر هستندجهت برخورداری از مشاوره با کارشناسان فرداد رسا تماس بگیرید

برای ثبت شرکت کرج از کجا شروع کنم

ثبت شرکت در کرج توسط فرداد رسا با حضور کارشناسان با تجربه صورت می پذیرد و تمامی فرآیندها در زمان ثبت به شما اطلاع داده خواهد شد. فرداد رسا سعی بر این دارد با اطلاع رسانی دقیق و رعایت نکات مهم در هنگام ثبت شرکت در کرج شما را از تمام موارد مورد نیاز از ابتدا تا انتهای فرآیند ثبت شرکت آگاه سازد و پس از انتخاب این اختیار را خواهید داشت که خود تصمیم به همکاری با ما را اتخاذ نمایید.برای ثبت شرکت و ثبت برند خود می توانید با فرداد رسا تماس بگیرید و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه تمامی امور مربوط به ثبت شرکت در کرج را انجام دهید.جهت طی کردن مراحل مربوط به ثبت شرکت و همچنین بهره گیری از راهنمایی های مورد نیاز با کارشناسان مجرب ما در فرداد رسا تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان ثبت شرکت در کرج

برای انجام دادن کاری قبل از هر اقدامی حداقل باید با یک نفر که در آن زمینه خبره است مشورت نمایید. بسته به نوع کاری که قصد ورود به آن را دارید میزان و مقدار مشاوره تفاوت دارد . ثبت شرکت در کرج واصول حاکم بر آن نیز از این امر مستثنی نیست و اطلاع از قوانین و قواعد حاکم بر انواع ثبت شرکت ضروری می باشد. قبل از اینکه شرکت به ثبت برسد باید مراحل زیادی را طی کند که برخی از مدیران به رویه اداری آن آشنایی کافی ندارند و در بسیاری از موارد ثبت شرکت در کرج به تعویق می افتد که ضرر آن متوجه شرکت و موسسان می شود.
پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که به منظور جلوگیری از صرف هزینه‌های گزاف و سنگین ناشی از تکرار مراحل ثبت شرکت بر اثر اشتباهات ثبتی و اتلاف زمان و از همه مهمتر پیشگیری از ایجاد هرگونه نقصی در پرونده‌ی شما ، از یک مشاور آگاه و دلسوز استفاده کنید.به این منظور کارشناسان و مشاوران متعهد و با تجربه فرداد رسا جهت مشاوره ثبت شرکت و ثبت برند در خدمت شما هستند.

هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه ثبت شرکت در کرج شامل دو قسمت است . قسمت اول هزینه های واریزی به اداره ثبت شرکتها که به عنوان هزینه های دولتی شناخته می شود و قسمت دوم حق الزحمه می باشد که دستمزد وکیل ثبت شرکت می باشد . به طور کلی ثبت شرکت در دو نوبت روزنامه می گردد ، ابتدا در روزنامه محلی که هزینه آن در اداره ثبت شرکتها پرداخت می شود و دومی در روزنامه رسمی کل کشور که پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی است . طریقه ی محاسبه ی حق الدرج در اداره ثبت شرکتها بستگی به تعداد خطوط موجود در آگهی تاسیس شرکت دارد و هر چقدر موضوع شرکت بیشتر و تعداد اعضاء بیشتر باشد هزینه حق الدرج افزایش می یابد .

مدارک ثبت شرکت

برای ثبت شرکت سهامی خاص آماده کنید

۱-دو برگ اظهارنامه‌ی تکمیل شده‌ی شرکت سهامی خاص و امضا ذیل اظهارنامه توسط کلیه‌ی سهام داران
۲-دو جلد اساسنامه‌ی شرکت سهامی خاص و امضا ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه‌ی سهام‌داران
۳- دو نسخه صورت جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین که به امضای سهام‌داران و بازرسین رسیده باشد
۴-دو نسخه صورت جلسه‌ی هیأت مدیره که به امضای مدیران منتخب مجمع، رسیده باشد
۵-فتوکپی شناسنامه‌ی کلیه‌ی سهام‌داران و بازرسین
۶- ارائه‌ی گواهی پرداخت حداقل ۳۵% سرمایه‌ی شرکت از بانکی که حساب شرکت در حالِ تأسیس در آنجا باز شده
است.
۷-ارائه‌ی مجوز در صورت نیاز، بنا به اعلام کارشناس اداره‌ی ثبت شرکت‌ها.

برای ثبت شرکت مسئولیت محدود آماده کنید

_ دو برگ تقاضانامه
_ دو برگ شرکت نامه
_ دو جلد اساسنامه
_فتوکپی شناسنامه برابر اصل شرکاء
_ کارت ملی برابر اصل شرکاء
_ صورت جلسه مجمع عمومی مؤسسین و هیئت مدیره
_ گواهی عدم سوءپیشینه هیت مدیره و مدیرعامل

از مشاوران فرداد رسا کمک بگیرید

به این مطلب امتیاز دهید
[تمام رای ها: 0 رتبه: 0]

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button