ثبت برند در کرج

ثبت برند و لوگو در کرج و ثبت علامت تجاری در کرج را با فرداد رسا تجربه کنید

میخوام برند ثبت کنم میخوام شرکت ثبت کنم
با مناسب ترین هزینه روند ثبتی خود را انجام دهید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید

مراحل ثبت برند و لوگو در کرج توسط فرداد رسا

اولین گام  مشاوره ای تخصصی در زمینه ثبت برند در کرج لازم می باشد کارشناسان فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند در کرج میخوهید را  با شما  در میان میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و لازم است که شما  این مدارک را در مدت زمان اعلام  شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس فرداد رسا پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در کرج ، تعیین طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در آخر پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره رفته و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در کرج را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی 10 ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند در کرج و ثبت علامت تجاری در کرج برای شما به انجام خواهد رسید.

ثبت شرکت 90%
ثبت برند 75%
ثبت تغییرات شرکت 85%
برند سازی 50%
چرا ثبت برند خود را به ما بسپارید؟

خدمات متفاوت ثبت برند را با فرداد رسا تجربه کنید

اما خوب است بدانید که مشاورین و کارشناسان فرداد رسا برای جلوگیری از اتلاف وقت و وجود مانع برای ثبت علامت تجاری شما به صورت تخصصی از ابتدا تا انتهای کار ثبت برند را برایتان انجام داده و همچنین اقدام به استعلام برند شما می نمایند که از مراحل مهم و تخصصی ثبت برند است که توسط کارشناسان ما از اداره ثبت علائم تجاری مورد بررسی قرار می گیرد و چنانچه نام تجاری و یا علامت تجاری شما مشابه با برند دیگری باشد ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین برند و شبیه ترین برند به نام اولیه را به ثبت برسانید و اگر نام تجاری شما عنوان مشابهی نداشته باشد در کمترین مدت زمان اقدام به ثبت آن خواهیم نمود. شما می توانید جهت کسب هر گونه اطلاعات بیشتری در خصوص ثبت برند با مشاوران و کارشناسان زبده فرداد رسا تماس بگیرید.

تماس با کارشناسان فرداد رسا
مشاوره رایگان ثبت برند

شما با استفاده از خدمات ثبت برند در کرج فرداد رسا از مشاوره رایگان و کاملا تخصصی بهرمند می شوید

مناسب ترین هزینه ثبت برند

ما تمامی خدمات ثبتی خود را با توجه به توانایی های و تخصص خودمان مناسب ترین هزینه و قیمت های رقابتی به شما ارائه خواهیم کرد

پکیج های تبلیغاتی

با استفاده از خدمات فرداد رسا شما از پکیج های تخفیفی مناسب هم بهرمند می شوید

توسعه تجارت آنلاین شما

در صورت استفاده شما از خدمات فرداد رسا توسط دپارتمان های تجارت آنلاین این موسسه تحولی نو در کسب و کار شما ایجاد خواهد شد .

اگر روند ثبتی شما با ما باشد با مناسب ترین هزینه پکیج برندسازی به شما ارائه خواهد شد

اهمیت برندسازی را بدانید !!

برندسازی حاصل پیام‌ها و گزارش‌های رسانه هاست. هر قدر تعداد این پیام‌ها بیشتر و محتوای آن‌ها مطلوب تر باشد، نام تجاری قوی تر خواهد شد. برندسازی آن قدرها هم ساده نیست، چراکه هیچگاه دو برند مثل هم عمل نمی‌کنند. در حقیقت هدف اصلی برندسازی این است که یک کالا یا یک تجارت از رقبایش متمایز دیده شوند. پس نمی‌توان برای تمامی برندهای موفق، یک فرمول جادویی واحد در نظر گرفت. برای ساختن یک برند پرجذبه باید ۵ اصل را رعایت کنید: ۱- متمایز شوید. ۲- همکاری کنید. ۳- نوآوری کنید. ۴- اعتبار ببخشید. ۵- فرهنگ سازی کنید. هشت ابزار در اختیار مدیران بازاریابی قرار دارد تا از طریق آن با مشتریان ارتباط برقرار کرده و یک برند قوی در بازار بسازند .

ثبت شرکت

ثبت شرکت را با متناسب ترین هزینه و مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه فرداد رسا در کوتاهترین زمان تجربه کنید .

ثبت برند

ثبت برند را با متناسب ترین هزینه و مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه فرداد رسا در کوتاهترین زمان تجربه کنید .

ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت را با متناسب ترین هزینه و مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه فرداد رسا در کوتاهترین زمان تجربه کنید .

ما بهترین مجری ثبت برند هستیم

هزینه ثبت برند در کرج

هزینه دولتی ثبت برند در کرج به قسمتی مربوط می شود که به پرداختی های دولتی و فیش های واریزی میباشد. اولین هزینه ثبت برند در کرج که با استارت کار صورت می پذیرد هزینه اظهارنامه ثبت برند می باشد که بسته به حقیقی یا حقوقی بودن شخصیت متقاضی هزینه ها متغییر است و البته تعداد کالاهای درخواستی و طبقات مورد تقاضا که آن هم به کالاها بستگی دارد. هزینه دوم که پس از تایید اظهارنامه و آگهی نوبت اول می باشد باید پرداخت گردد. تاخیر در پرداخت هزینه آگهی روزنامه رسمی نوبت اول باعث می شود که برند رد شود و همه زحمات و هزینه های قبلی از بین برود. هزینه بعدی ثبت برند در کرج  شامل روزنامه رسمی دوم برند می باشد که پس از یکماه بعد از تایید آگهی نوبت دوم صورت می گیرد. پس از پرداخت هزینه روزنامه دوم مالکیت ده ساله برند بنام شما می شود. هزینه ی واریزی بر حسب حقیقی یا حقوقی بودن متقاضی ثبت برند در کرج متفاوت می باشد.

شروع کنید

روند ثبتی شما توسط فرداد رسا

تماس با کارشناسان ما

از اطلاعات تماس با فرداد رسا استفاده کنید و با ما تماس بگیرید

دریافت مشاوره رایگان ثبت برند

شما با تماس با فرداد رسا از مشاوره رایگان و کاملا تخصصی کارشناسان با تجربه ثبتی ما بهرمند خواهید شد

تنظیم قرارداد

برای شما قرارداد معتبر در زمینه ثبتی شما تنطیم و به شما ارائه خواهد شد.

تحویل یا ارسال مدارک

مدارک مورد نیازی که توسط کارشناسان به شما اطلاع داده شده به فرداد رسا تحویل دهید

شروع روند ثبتی شما

اجرای امور ثبتی شما از صفر تا صد کاملا تخصصی توسط کارشناسان فرداد رسا انجام میشود.

پایان کار و ارائه اوراق و مدارک

اوراق و مدارک ثبتی شما به شما تحویل داده میشود . روند ثبتی شما به پایان میرسد.

خدمات ما

چرا ثبت شرکت خود را به ما بسپارید

چرا ثبت شرکت خود را به ما بسپارید.

ثبت شرکت : خیلی ها در هنگام ثبت به بعضی از مسائل مانند میزان سهام, نوع سمتها , حق امضاء و … بی توجهی می نمایند.شرکت در ابتدا شاید ضعیف به نظر برسد و یا اینکه آینده ای مبهم داشته باشد ولی همیشه باید بدانیم که ممکن است همین شرکت ضعیف در آینده ای بسیار نزدیک قوی شود و سود سرشاری به سویش روانه شود پس همیشه نسبت به آن آینده باید تصمیم گرفت.

ما ایده پرداز و مشاور ثبت برند هستیم

کارشناسان ما روند ثبت برند شما را کاملا تخصصی انجام میدهند

ثبت برند : یکی از مهمترین کارهای هر شرکت پیدا کردن راه برای جلب توجه و وفاداری مشتری است. از جمله این راه ها ثبت برند برای شرکت است . برند به انگلیسی معادل عنوان قانونی نشان تجاری یک طرح ،نماد ،عبارت،نام و … است که ارائه دهنده خدمات با فروش محصول خاصی است که به وسیله آن از سایر محصولات مشابه متمایز می شود.

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت را به کارشناسان ما بسپارید

با تنظیم هر صورتجلسه از تخفیف صورتجلسه بعدی بهرمند شوید

شخصیت های حقوقی با توجه به اختیارات مندرج در اساسنامه خود میتوانند تصمیماتی را مبنی بر ثبت تغییرات شرکت و موسسه خود بگیرند و به استناد قانون تجارت می بایست این تغییرات را به ثبت برسانند. در اولین قدم باید صورتجلسه ای با توجه تغییرات خواسته شده تنظیم و تدوین نمایند و به اطلاع اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری حوزه ثبتی شرکت برسانند.

ثبت موسسات غیر تجاری برای شما

ثبت موسسه در کوتاهترین زمان ممکن

ثبت موسسه : در کنار شرکت‌ها قانونگذار نهاد حقوقی خاصی را که دارای شخصیت حقوقی می‌باشد جهت انجام اموری که جنبه غیر تجارتی دارد از قبیل کارهای علمی یا ادبی یا امور خیریه و خدماتی پیش بینی نموده است ماده یک آیین نامه اصلاحی ثبت تشکیلات و موسسات غیر تجارتی، موسسه غیر تجارتی را چنین تعریف نموده است

برندینگ یا همان برند سازی یکی از مهم‌ترین ابعاد هر کسب‌وکاری

استراتژی برند قوی و مؤثر، مزیت عمده‌ای به شمار می‌رود

ه زبان ساده، برندِ شما، اعتبار شما در نزد مشتری است. برند به مشتریان شما می‌گوید که چه انتظاری از محصولات و خدمات شما داشته باشند و اینکه تفاوت آنچه شما ارائه می‌دهید با آنچه رقبای‌تان عرضه می‌کنند، چیست. برندِ شما، برآیندی از شخصیت فعلی شما، شخصیتی که می‌خواهید باشید و برداشت دیگران از شخصیت شما است.

دیدگاه مشتریان

تماس با ما

فرداد رسا یاری رسان شما در امور ثبتی خواهد بود . شما هم به جمع همراهان ما بپیوندید . از اعتماد شما بسیار سپاس گذاریم .

02632717893

09112699455

info@brandregisterco.com

البرز - کرج - چهار راه طالقانی ضلع جنوب غربی جنب بانک قوامین ساختمان کوثر طبقه 4 واحد 8

با ما در ارتباط باشید

Call Now Button