ثبت برند در تهران

ثبت برند در تهران :  مراحل و هزینه مشاوره ثبت برند در تهران , هزینه ثبت برند در تهران , خرید و فروش برند در تهران , ثبت علامت تجاری در تهران , با کارگروه مشاوران موسسه فرداد رسا همراه شوید . ثبت برند یا ثبت اسم تجاری ، نام یا علامت تجاری در حقیقت ثبت نام و نشانی ماندگار بر فعالیت شماست می توان گفت به نوعی  ثبت برند ثبت یک مارک است . مثل مارک سونی برای محصولات صوتی تصویری که در حقیقت نام تجاری محصولات این کارخانه است و یا برند رضوی برای کیک و کلوچه رضوی که درحقیقت نام تجاری تولیدات آستان قدس رضوی می باشد .  پس می بینید که ثبت برند چه اهمیت بالایی در ثبت محصولات و خدمات شما در ذهن مخاطب دارد و تا چه حد می تواند در رشد تجارت شما مفید باشد و یا برای تبلیغات محصولات شما به کار رود. برند را می توان به شکل یک واژه ، ترکیبی از حروف ، یک طرح یا تصویر به ثبت رساند که به آن علامت تجاری یا لوگو نیز می نامند.

روند ثبتی برند در تهران را بدانیم

شما تا چه اندازه با نحوه ثبت برند در تهران آشنا هستید ؟!
بر اساس مصوبهٔ مجلس، قانونی که هم‌اکنون در ایران بر علائم تجاری لازم‌الاجراست، قانون «ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری» مصوب ۱۳۸۶ و آیین‌نامه اجرایی آن مصوب ۱۳۸۷ است. در بعد بین‌المللی، مهم‌ترین معاهده‌ای که در خصوص حمایت از علائم و اسامی تجاری منعقدشده است، «معاهده پاریس» مصوب ۱۸۸۳ می‌باشد که قریب به ۱۹۰ کشور جهان تاکنون به آن پیوسته‌اند. ایران نیز در سال ۱۹۵۹ به آن ملحق شده و مقررات آن، مقدم بر قوانین داخلی است.
برند حقیقی یعنی ثبت برند به نام شخص و ثبت برند حقوقی یعنی ثبت برند به نام شرکت. تفاوت بین برند حقیقی و حقوقی تنها در مدارک مورد نیاز آن میباشد. برای شخص حقیقی همه مدارک باید به نام شخص مورد نظر باشد و مرتبط به طبقه و فعالیت مورد نظر باشد. برای مثال کسی که جواز کسب آن مربوط به مواد غذایی باشد نمی تواند علامت را در طبقه غیر از مواد غذایی ثبت کند. برای شخص حقوقی تمام مدارک و مجوزها به نام شخصیت حقوقی یعنی شرکت باشد و طبقه مورد نظر برای ثبت باید در موضوع شرکت ذکر شده باشد. اگر طبقه مورد نظر در موضوع شرکت نباشد میتواند الحاق موضوع کند. یعنی موضوع مورد نظر را به شرکت اضافه کند و بعد از آن اقدام به ثبت برند کنند.

نحوه اقدام برای ثبت برند و لوگو در تهران

ثبت برند توسط موسسه فرداد رسا : در بدو امر مشاوره ای تخصصی در این زمینه لازم می باشد کارشناسان موسسه فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در تهران میخوهید را  با شما  در میان میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و لازم است که شما  این مدارک را در مدت زمان اعلام  شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در تهران ، تعیین طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد .  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در آخر پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره رفته و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام خواهد رسید.

پیش نیازها برای ثبت برند تهران

شرایط ثبت برند در تهران اشخاص حقیقی

 • تصویر شناسنامه
 • تصویر کارت ملی
 • تصویر کارت بازرگانی(برای ثبت برند به صورت لاتین )
 • تصویر  مجوز فعالیت ( اعم از : جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی )

شرایط ثبت برند در تهران به نام شخص حقوقی

 • تصویر شناسنامه
 • تصویر کارت ملی
 • فتوکپی روز نامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد)
 • فتوکپی جواز فعالیت (جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی )
 • کارت بازرگانی (در صورتی که بخواهید برند را به شکل لاتین به ثبت برسانید )
  توجه: در صورتی که در تصویرعلامت یا نام مورد نظر شما جهت ثبت، کلمه یا حروف لاتین استفاده نشده باشد، ارائه کارت بازرگانی لزومی ندارد

مشاوره ثبت برند در تهران

ثبت برند در تهران در موسسه حقوقی فرداد رسا با حضور وکلا و کارشناسان با تجربه صورت می پذیرد و تمامی فرآیندها در زمان ثبت برند به شما اطلاع داده خواهد شد.موسسه حقوقی فرداد رسا سعی بر این دارد با اطلاع رسانی دقیق و رعایت نکات مهم در هنگام ثبت برند شما را از تمام موارد مورد نیاز از ابتدا تا انتهای فرآیند ثبت برند آگاه سازد . برای ثبت برند خود می توانید به موسسه حقوقی فرداد رسا تماس حاصل کنید و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه تمامی امور مربوط به ثبت برند را انجام دهید.جهت طی کردن مراحل مربوط به ثبت برند در تهران و همچنین بهره گیری از راهنمایی های مورد نیاز با کارشناسان مجرب ما در موسسه حقوقی فرداد رسا تماس حاصل فرمایید..

از خدمات ما در شهرستان تهران بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

 

ثبت شرکت در تهران

 

اخذ گرید در تهران

هزینه ثبت برند

در مورد هزینه های ثبت برند خوب است بدانید که علاوه بر هزینه های واریزی ،هر علامت تجاری چاپ دو آگهی در روزنامه ی رسمی کشور را نیز دارد که با توجه به تعداد خطوط و ابعاد علامت تجاری و سیاه سفید یا رنگی بودن آن بر هزینه ثبت برند در تهران تاثیر خواهد داشت . در مورد متقاضیان خارجی که در اجرای مقررات کنوانسیون پاریس،تقاضاهای خود را مستقیماَ تسلیم مرجع ثبت  ( اداره ثبت علائم اداره کل مالکیت صنعتی ) می نمایند،می بایست معادل ارزی مبلغ ریالی تعیین شده را مطابق نرخ رسمی بپردازند.

ثبت لوگو و آرم تجاری در تهران : آرم و لوگو تجاری در واقع  نوعی از برند به شکل طرح های گرافیکی و اشکال و دست نوشته هایی است  که مشخص کننده تفاوت میان محصولات می باشد. این اشکال می بایست به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند یا به صورت انحصاری طراحی شوند تا با دیگر علائم متفاوت باشند شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو ، برند، علامت تجاری،  ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در تهران  با کارشناسان مجتمع ثبتی فرداد در تماس باشید.

روند ثبت برند در تهران را به کاردان بسپارید!!

مراجعه به متخصص در هر رشته ای یک امر بدیهی و عقلانی است. ثبت برند در تهران واصول حاکم بر آن نیز از این امر مستثنی نیست و اطلاع از قوانین و قواعد حاکم بر انواع ثبت برند ضروری می باشد. قبل از اینکه برند به ثبت برسد باید مراحل زیادی را طی کند که برخی از مدیران به رویه اداری آن آشنایی کافی ندارند . کارشناسان و مشاوران مجرب و کارآزموده ما در موسسه حقوقی فرداد رسا در خدمت متقاضیان گرامی می باشند تا کار ثبت برند را از صفر تا صد برای این عزیزان در اسرع وقت انجام دهند . اما خوب است بدانید که مشاورین و کارشناسان ما در موسسه حقوقی فرداد رسا برای جلوگیری از اتلاف وقت و وجود مانع برای ثبت علامت تجاری شما به صورت تخصصی از ابتدا تا انتهای کار ثبت برند را برایتان انجام داده و همچنین اقدام به استعلام برند شما می نمایند که از مراحل مهم و تخصصی ثبت برند است که توسط کارشناسان ما از اداره ثبت علائم تجاری مورد بررسی قرار می گیرد .

سوالات متداول

آیا ثبت برند لاتین هم می توانیم انجام دهیم ؟
شما می توانید با داشتن مجوز مربوط به فعالیت خود نام تجاری را بصورت فارسی و با داشتن کارت بازرگانی بصورت لاتین نام خود را ثبت نمایید.

آیا داشتن شرکت برای ثبت برند در تهران الزامی است ؟
شما می توانید برند خود را هم بصورت شخصی (حقیقی) و یا شرکتی (حقوقی) ثبت کنید

آیا ثبت برند حقیقی و حقوقی از لحاظ اعتبار با هم تفاوتی دارند ؟
خیر .در هر دو صورت به یک میزان از اعتبار بر خوردار هستند

آیا ثبت برند تجاری شامل مالیات می شود ؟
خیر، برند هیچ گونه مالیاتی ندارد و طبق قانون اداره مالکیت های صنعتی ثبت برند معاف از مالیات می باشد.

برای مشاوره ثبت برند در تهران با کارشناسان ثبت برند موسسه فرداد رسا در تماس باشید

دیدگاه‌ها

۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
آرمین

سلام . شما ثبت برند را برای شهرستان ها هم انجام میدهید . یا فقط در زمینه ثبت برند در تهران فعالیت می کنید . زمان و هزینه ثبت برند به چه میزان است ؟

۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
فرداد رسا

سلام . ما برای ثبت برند را برای تمام شهرستانها انجام میدیم + مشاوره رایگان

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button