بلاگ
ثبت برند در تهران

ثبت برند در تهران : برند در جامعه ما به محصول یا خدمتی گفته می شود که اعتبار و ارزش اجتماعی داشته باشد. در واقع برند های دلخواه آن هایی هستند که دارای ماهیت و قدرت اجتماعی بالایی بوده و افراد نسبت به آن ها حس مالکیت داشته باشند.

مـزایای ثبت برند و علامت تجاری در تهران چیست ؟

مالک یا مالکین یک شرکت، با ثبت برند یا علامت تجاری شرکت خود، نسبت به آن حق انحصاری دارند. در واقع نشان شرکت و مؤسسین آن می باشد. از مهم ترین مزایای ثبت برند برای شرکت ها می توان موارد زیر را ذکر نمود.

علامت تجاری باعث متفاوت بودن و خاص بودن خدمات و محصولات یک شرکت، نسبت به سایر شرکت ها می گردد.
علامت تجاری ، معرف رسمی و اختصاری یک شرکت محسوب می گردد.
علامت تجاری سبب تسریع و تسهیل بازاریابی می گردد.
علامت تجاری سبب کاهش هزینه های جانبی کالا یا خدمات شرکت می شود.
علامت تجاری سبب کاهش هزینه های معرفی و تبلیغاتی کالا یا خدمات می گردد.
علامت تجاری سبب اعطای نمایندگی به شرکت می شود.
علامت تجاری و واگذاری آن به سایر شرکت ها، منبع درآمدی جدید برای شرکت خواهد بود.

مراحل ثبت برند در تهران با فرداد رسا

ثبت برند توسط فرداد رسا : در بدو امر مشاوره ای تخصصی در این زمینه لازم می باشد کارشناسان موسسه فرداد کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در تهران میخوهید را با شما در میان میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و لازم است که شما این مدارک را در مدت زمان اعلام شده در اختیار کارشناس ما بگذارید.

مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در تهران ، تعیین طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد .

چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در آخر پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره رفته و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند را تحویل می گیرد.

بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام خواهد رسید.

چه مدارکی مورد نیاز است؟

بسته به اینکه تصمیم به ثبت برند شخص حقیقی، یعنی برندی که مالک آن شخص حقیقی است دارید و یا تصمیم به ثبت برند حقوقی، یعنی برندی که مالک آن شرکت ها، موسسات و یا سازمان‌ها خواهند بود، را دارید و همچنین بسته به اینکه برندی که ثبت می‌نمایید فارسی باشد و یا لاتین باشد، مدارکی که باید تهیه نمایید تا حدودی با هم متفاوت است .

مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت برند برای شخص حقیقی:

  • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی شخص یا اشخاص متقاضی
  • کپی برابر اصل کارت بازرگانی و یا کارت عضویت اتاق بازرگانی (اگر برند مورد نظر لاتین باشد)
  • کپی برابر اصل مجوز فعالیت (پروانه بهره برداری، جواز تاسیس، پروانه ساخت یا هرگونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)
  • اطلاعاتی نظیر آدرس، کد پستی، ایمیل، شماره تلفن ثابت و همراه متقاضی

مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت برند برای شخص حقوقی:

  • کپی روزنامه رسمی ثبت شرکت
  • کپی آخرین روزنامه رسمی ثبت تغییرات شرکت (درصورت وجود)
  • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی افرادی که در شرکت حق امضاء دارند
  • کپی برابر اصل مجوز فعالیت (پروانه بهره برداری، جواز تاسیس، پروانه ساخت یا هرگونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)
  • کپی کارت بازرگانی و یا کارت عضویت اتاق بازرگانی (اگر برند مورد نظر لاتین باشد)
  • اطلاعاتی نظیر آدرس، کد پستی، ایمیل، شماره تلفن ثابت و همراه صاحبان امضاء شرکت

مشاوره ثبت برند در تهران

مراجعه به متخصص در هر رشته ای یک امر بدیهی و عقلانی است. ثبت برند در تهران واصول حاکم بر آن نیز از این امر مستثنی نیست و اطلاع از قوانین و قواعد حاکم بر انواع ثبت برند ضروری می باشد.

قبل از اینکه برند به ثبت برسد باید مراحل زیادی را طی کند که برخی از مدیران به رویه اداری آن آشنایی کافی ندارند . کارشناسان و مشاوران مجرب و کارآزموده ما در موسسه حقوقی فرداد رسا در خدمت متقاضیان گرامی می باشند تا کار ثبت برند را از صفر تا صد برای این عزیزان در اسرع وقت انجام دهند .

اما خوب است بدانید که مشاورین و کارشناسان ما در موسسه حقوقی فرداد رسا برای جلوگیری از اتلاف وقت و وجود مانع برای ثبت علامت تجاری شما به صورت تخصصی از ابتدا تا انتهای کار ثبت برند را برایتان انجام داده و همچنین اقدام به استعلام برند شما می نمایند که از مراحل مهم و تخصصی ثبت برند است که توسط کارشناسان ما از اداره ثبت علائم تجاری مورد بررسی قرار می گیرد .

هزینه ثبت علامت تجاری در تهران

در مورد هزینه ثبت برند خوب است بدانید که علاوه بر هزینه های واریزی ،هر علامت تجاری چاپ دو آگهی در روزنامه ی رسمی کشور را نیز دارد که با توجه به تعداد خطوط و ابعاد علامت تجاری و سیاه سفید یا رنگی بودن آن بر هزینه ثبت برند در تهران تاثیر خواهد داشت . در مورد متقاضیان خارجی که در اجرای مقررات کنوانسیون پاریس،تقاضاهای خود را مستقیماَ تسلیم مرجع ثبت ( اداره ثبت علائم اداره کل مالکیت صنعتی ) می نمایند،می بایست معادل ارزی مبلغ ریالی تعیین شده را مطابق نرخ رسمی بپردازند.

ثبت لوگو و آرم تجاری در تهران : آرم و لوگو تجاری در واقع نوعی از برند به شکل طرح های گرافیکی و اشکال و دست نوشته هایی است که مشخص کننده تفاوت میان محصولات می باشد. این اشکال می بایست به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند یا به صورت انحصاری طراحی شوند تا با دیگر علائم متفاوت باشند شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو ، برند، علامت تجاری، ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در تهران با کارشناسان ثبتی فرداد در تماس باشید.

روند ثبتی را به کاردان بسپارید

ثبت برند در تهران در فرداد رسا با حضور کارشناسان با تجربه صورت می پذیرد و تمامی فرآیندها در زمان ثبت برند به شما اطلاع داده خواهد شد. فرداد رسا سعی بر این دارد با اطلاع رسانی دقیق و رعایت نکات مهم در هنگام ثبت برند شما را از تمام موارد مورد نیاز از ابتدا تا انتهای فرآیند ثبت برند آگاه سازد . برای ثبت برند خود می توانید با فرداد رسا تماس حاصل کنید و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه تمامی امور مربوط به ثبت برند را انجام دهید.جهت طی کردن مراحل مربوط به ثبت برند در تهران و همچنین بهره گیری از راهنمایی های مورد نیاز با کارشناسان مجرب ما در فرداد رسا تماس حاصل فرمایید..

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button