ثبت برند در شیراز  :  مراحل ثبت برند در شیراز , مشاوره ثبت برند در شیراز , شرایط ثبت برند و ثبت علامت تجاری در شیراز  با کارشناسان با تجربه ثبت برند موسسه حقوقی فرداد رسا همراه شوید برای استمرار و موفقیت کار شما دارای اهمیت فراوانی است . به ویژه برای برند شرکتها به دلیل اینکه اسم شرکتها بنابر قوانین طولانی و چند سیلابه هستند اگر محصولات و خدمات شرکتها دارای یک برند کوتاه و با معنایا اصطلاحا” مختصر و مفید  باشند بسیار راحتتر شناخته شده و به خاطر سپرده می شوند. همچنین تبلیات آنها چه در جراید و رسانه ها و چه تبلیغات دهان به دهان آسانتر می باشد . پس می توان گفت که برند و ثبت آن رکن اصلی تبلیغات است . به علاوه برند جهت اخذ استاندارد ، صادرات ، اعطای نمایندگی و بسیاری موارد دیگر نیز لازم می باشد .  برند را می توان به شکل نام تجاری ( یک یا چند واژه)، علامت تجاری ( طرح یا تصویر ) منحصر به فرد به ثبت رساند. علامت تجاری را لوگو یا آرم نیز می نامند. پس برای ثبت هریک از انواع برند در شیراز با ما تماس حاصل نمایید.. قانون ثبت علامت تجاری اعلام کرده است حق استفاده از برند متعلق به کسی می باشد که با توجه به مواد مندرج در قانون آن را به ثبت رسانده باشد. و مالک این حق را داردکه از هرگونه سوء استفاده و ثبت آن از طریق اشخاص ثالث و تشابه بین کالاهای تولیدی جلوگیری نماید. در صورتی که مالکی با این موضوع مواجه شود میتواند طرح دعوی کرده و این اشخاص ملزم به پرداخت جزای نقدی می باشند. در قانون تصریح شده مالکین از برند خود میتوانند به مدت ۱۰ سال استفاده نمایند و با پرداخت هزینه های معین شده بعد از ۱۰ سال میتوانند آن را تمدید نمایند.
شما متقاضیان ثبت برند در شیراز اطلاع داشته باشید که کلیه واژگان آرم تجاری ، علامت تجاری ، نشان تجاری و علائم تجاری هم معنی با ثبت برند می باشد و چنانچه قصد به ثبت رساندن هریک از این موارد را دارید می بایست مراحل ذیل را انجام دهید.البته می توانید قبل از هرگونه اقدام نسبت به  ثبت برند با تماس با موسسه حقوقی فرداد از مشاوره ثبت برند و علامت تجاری برخوردار شوید.

شما تا چه اندازه با نحوه ثبت برند در شیراز آشنا هستید ؟!
بر اساس مصوبهٔ مجلس، قانونی که هم‌اکنون در ایران بر علائم تجاری لازم‌الاجراست، قانون «ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری» مصوب ۱۳۸۶ و آیین‌نامه اجرایی آن مصوب ۱۳۸۷ است. در بعد بین‌المللی، مهم‌ترین معاهده‌ای که در خصوص حمایت از علائم و اسامی تجاری منعقدشده است، «معاهده پاریس» مصوب ۱۸۸۳ می‌باشد که قریب به ۱۹۰ کشور جهان تاکنون به آن پیوسته‌اند. ایران نیز در سال ۱۹۵۹ به آن ملحق شده و مقررات آن، مقدم بر قوانین داخلی است.
برند حقیقی یعنی ثبت برند به نام شخص و /ثبت برند حقوقی یعنی ثبت برند به نام شرکت. تفاوت بین برند حقیقی و حقوقی تنها در مدارک مورد نیاز آن میباشد. برای شخص حقیقی همه مدارک باید به نام شخص مورد نظر باشد و مرتبط به طبقه و فعالیت مورد نظر باشد. برای مثال کسی که جواز کسب آن مربوط به مواد غذایی باشد نمی تواند علامت را در طبقه غیر از مواد غذایی ثبت کند. برای شخص حقوقی تمام مدارک و مجوزها به نام شخصیت حقوقی یعنی شرکت باشد و طبقه مورد نظر برای ثبت باید در موضوع شرکت ذکر شده باشد. اگر طبقه مورد نظر در موضوع شرکت نباشد میتواند الحاق موضوع کند. یعنی موضوع مورد نظر را به شرکت اضافه کند و بعد از آن اقدام به ثبت برند کنند.

مراحل ثبت برند در شیراز

مراحل ثبت برند در شیراز  توسط موسسه فرداد رسا: در مرحله اول باید یک مشاوره تخصصی با  کارشناسان موسسه فرداد رسا داشته باشید تا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در شیراز لازم دارید را  در اختیار شما میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و شما  موظف هستید این مدارک را در مدت زمان مقرر در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود اعم از تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در شیراز ، معین کردن طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و تشکیل پرونده در اداره مالکیت صنعتی می باشد . چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در آخر واریز وجوه دولتی به اداره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و چاپ آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در شیراز را دریافت می نماید. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت برند در شیراز با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام خواهد رسید.

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند در شیراز اشخاص حقیقی

  • تصویر شناسنامه
  • تصویر کارت ملی
  • تصویر کارت بازرگانی(برای ثبت برند به صورت لاتین )
  • تصویر  مجوز فعالیت ( اعم از : جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هرگونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

شرایط ثبت برند در شیراز به نام شخص حقوقی :

  • تصویر شناسنامه
  • تصویر کارت ملی
  • فتوکپی روز نامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد)
  • فتوکپی جواز فعالیت (جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هرگونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)
  • کارت بازرگانی (در صورتی که بخواهید برند را به شکل لاتین به ثبت برسانید

مدت زمان اعتبار برند
مدت اعتبار علامت تجاری در شیراز ده سال است. چنانچه صاحب علامت بخواهد به استفاده از علامت خویش ادامه دهد باید در سال پایانی، اعتبار علامت خود را تمدید کند درغیر این صورت به نام اشخاص دیگر قابل ثبت است.

هزینه ثبت برند در شیراز

در مورد هزینه های ثبت برند در شیراز خوب است بدانید که علاوه بر هزینه های واریزی ،هر علامت تجاری چاپ دو آگهی در روزنامه ی رسمی کشور را نیز دارد که با توجه به تعداد خطوط و ابعاد علامت تجاری و سیاه سفید یا رنگی بودن آن بر هزینه ثبت برند در شیراز تاثیر خواهد داشت .

مشاوره ثبت برند شیراز

ثبت برند در شیراز در موسسه حقوقی فرداد رسا با حضور وکلا و کارشناسان با تجربه صورت می پذیرد و تمامی فرآیندها در زمان ثبت به شما اطلاع داده خواهد شد.موسسه حقوقی فرداد رسا سعی بر این دارد با اطلاع رسانی دقیق و رعایت نکات مهم در هنگام ثبت برند شما را از تمام موارد مورد نیاز از ابتدا تا انتهای فرآیند ثبت برند آگاه سازد.برای ثبت برند خود می توانید به موسسه حقوقی فرداد رسا مراجعه نموده و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه تمامی امور مربوط به ثبت برند در شیراز را انجام دهید.جهت طی کردن مراحل مربوط به ثبت برند در شیراز و همچنین بهره گیری از راهنمایی های مورد نیاز با کارشناسان مجرب ما در موسسه حقوقی فرداد رسا تماس حاصل فرمایید.

ثبت لوگو و آرم تجاری در شیراز : آرم و لوگو تجاری اشکال و نوشته های منحصر به فردی است   که مشخص کننده تفاوت میان محصولات است. این اشکال می بایست به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند تا با دیگر علائم متمایز باشند شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تبیشتر در مورد ثبت لوگو ، برند، علامت تجاری،  ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در شیراز  با کارشناسان موسسه فرداد رسا در تماس باشید. شایان ذکر است که در ثبت فرداد استعلام برند ، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامت تجاری یا لوگو  برای متقاضیان ثبت برند در تبریز انجام می گردد.
متقاضیان محترم همچنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.

از خدمات ما در شهرستان شیراز بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

 

ثبت شرکت در شیراز

 

اخذ گرید در شیراز

روند ثبت برند در شیراز را به کاردان بسپارید!!

مراجعه به متخصص در هر رشته ای یک امر بدیهی و عقلانی است. ثبت برند در شیراز واصول حاکم بر آن نیز از این امر مستثنی نیست و اطلاع از قوانین و قواعد حاکم بر انواع ثبت برند ضروری می باشد. قبل از اینکه برند به ثبت برسد باید مراحل زیادی را طی کند که برخی از مدیران به رویه اداری آن آشنایی کافی ندارند
موسسه حقوقی فرداد رسا در خدمت متقاضیان گرامی می باشند تا کار ثبت برند را از صفر تا صد برای این عزیزان در اسرع وقت انجام دهند.
خوب است بدانید که مشاورین و کارشناسان ما در موسسه حقوقی فرداد رسا برای جلوگیری از اتلاف وقت و وجود مانع برای ثبت علامت تجاری شما به صورت تخصصی از ابتدا تا انتهای کار ثبت برند را برایتان انجام داده و همچنین اقدام به استعلام برند شما می نمایند که از مراحل مهم و تخصصی ثبت برند است که توسط کارشناسان ما از اداره ثبت علائم تجاری مورد بررسی قرار می گیرد و چنانچه نام تجاری و یا علامت تجاری شما مشابه با برند دیگری باشد ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین برند و شبیه ترین برند به نام اولیه را به ثبت برسانید و اگر نام تجاری شما عنوان مشابهی نداشته باشد در کمترین مدت زمان اقدام به ثبت آن خواهیم نمود.
با ثبت بین المللی برند در شیراز برند خود را جهانی کنیم !
ثبت برند در جهان همان ثبت بین المللی برند را می گویند. اینکه شما بخواهید از دست ثبت های متوالی و هزینه های متوالی ثبت برند در کشور های دیگر رها شوید و یکبار فقط برند خود را بصورت بین المللی به ثبت برسانید نیازمند یکسری سلسله قواعد و مقررات است.
برای ثبت بین المللی برند باید با تبعیت از قوانین سیستم مادرید برند را در سازمان جهانی ثبت برند یا wipo به ثبت رساند. از آنجایی که ایران هم جزو کشور های عضو این اتحادیه و سازمان جهانی ثبت برند است شما به راحتی می توانید برندی که متناسب با شرایط قانونی تعریف شده در استاندارد های سازمان جهانی ثبت برند باشد را بصورت بین المللی به ثبت برسانید مشروط به اینکه ابتدا برند را در داخل کشور خودتان بصورت رسمی و قانونی به ثبت رسانده باشید.
در واقع پیش شرط ثبت بین المللی برند ثبت داخلی برند در کشور متقاضی است. قوانین ثبت برند در ایران دقیقا الگو پذیری از قوانین بین المللی ثبت برند با چند تفاوت جزئی است . بنابراین بیشترین تاثیر در پذیرش برند شما را طرح قابل قبول شما خواهد داشت.  کشورهایی که برند خود را بصورت جهانی به ثبت رسانده باشند دیگر نیازی نیست در سایر کشور ها بصورت جداگانه برند خود را به ثبت برسانند و با ثبت تنها یکبار برند بصورت جهانی برند شما در بالغ از ۸۵ کشور معتبر شناخته می شود و مورد حمایت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت برند شیراز با مشاوران موسسه فرداد رسا تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها

22 فوریه 2019 - 13:09
david

سلام
برای یک تعاونی روستایی که تازگی ثبت کردیم و میخواهیم یک تولیدی کیف و کفش راه اندازی کنیم در روستا و اینکه مراحل اولیه ثبت سامانه جواز تاسیس هم انجام دادید(واریزی پول و تمبر و فرستادن مدارک شرکت در سامانه جواز تاسیس)) آیا الان در این زمان میتوانیم اقدام کنیم برای ثبت برند؟؟؟ما پروانه کسب و کارت بازرگانی هم نگرفتیم چون تازه تعاونی روستایی ثبت کردیم.

13 مارس 2019 - 04:49
admin

سلام . برای ثبت برند حتما باید یک مدرک معتبر حاکمیتی مثل ( جواز تاسیس , جواز کسب و … ) داشته باشید

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.