شما متقاضیان ثبت برند در شیراز اطلاع داشته باشید که کلیه واژگان آرم تجاری ، علامت تجاری ، نشان تجاری و علائم تجاری هم معنی با ثبت برند می باشد و چنانچه قصد به ثبت رساندن هریک از این موارد را دارید می بایست مراحل ذیل را انجام دهید.البته می توانید قبل از هرگونه اقدام نسبت به ثبت برند با تماس با موسسه حقوقی فرداد از مشاوره ثبت برند و علامت تجاری برخوردار شوید.

مراحل ثبت برند در شیراز

مراحل ثبت برند در شیراز  توسط موسسه فرداد رسا: در مرحله اول باید یک مشاوره تخصصی با  کارشناسان موسسه فرداد رسا داشته باشید تا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در شیراز لازم دارید را در اختیار شما میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و شما  موظف هستید این مدارک را در مدت زمان مقرر در اختیار کارشناس ما بگذارید.

مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود اعم از تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در شیراز ، معین کردن طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و تشکیل پرونده در اداره مالکیت صنعتی می باشد . چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در آخر واریز وجوه دولتی به اداره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و چاپ آگهی ثبت علامت تجاری.

و سپس وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در شیراز را دریافت می نماید. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت برند با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام خواهد رسید.

مدارک ثبت برند در شیراز

شرایط ثبت برند در شیراز اشخاص حقیقی

  • تصویر شناسنامه
  • تصویر کارت ملی
  • تصویر کارت بازرگانی(برای ثبت برند به صورت لاتین )
  • تصویر  مجوز فعالیت ( اعم از : جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هرگونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

شرایط ثبت برند در شیراز به نام شخص حقوقی :

  • تصویر شناسنامه
  • تصویر کارت ملی
  • فتوکپی روز نامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد)
  • فتوکپی جواز فعالیت (جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هرگونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)
  • کارت بازرگانی (در صورتی که بخواهید برند را به شکل لاتین به ثبت برسانید

هزینه ثبت برند

در مورد هزینه های ثبت برند در شیراز خوب است بدانید که علاوه بر هزینه های واریزی ،هر علامت تجاری چاپ دو آگهی در روزنامه ی رسمی کشور را نیز دارد که با توجه به تعداد خطوط و ابعاد علامت تجاری و سیاه سفید یا رنگی بودن آن بر هزینه ثبت برند در شیراز تاثیر خواهد داشت.

مشاوره ثبت برند

ثبت برند در شیراز در موسسه حقوقی فرداد رسا با حضور وکلا و کارشناسان با تجربه صورت می پذیرد و تمامی فرآیندها در زمان ثبت به شما اطلاع داده خواهد شد.موسسه حقوقی فرداد رسا سعی بر این دارد با اطلاع رسانی دقیق و رعایت نکات مهم در هنگام ثبت برند شما را از تمام موارد مورد نیاز از ابتدا تا انتهای فرآیند ثبت برند آگاه سازد.برای ثبت برند خود می توانید به موسسه حقوقی فرداد رسا مراجعه نموده و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه تمامی امور مربوط به ثبت برند در شیراز را انجام دهید.جهت طی کردن مراحل مربوط به ثبت برند در شیراز و همچنین بهره گیری از راهنمایی های مورد نیاز با کارشناسان مجرب ما در موسسه حقوقی فرداد رسا تماس حاصل فرمایید.

روند خود را به کاردان بسپارید!!

مراجعه به متخصص در هر رشته ای یک امر بدیهی و عقلانی است. ثبت برند در شیراز واصول حاکم بر آن نیز از این امر مستثنی نیست و اطلاع از قوانین و قواعد حاکم بر انواع ثبت برند ضروری می باشد. قبل از اینکه برند به ثبت برسد باید مراحل زیادی را طی کند که برخی از مدیران به رویه اداری آن آشنایی کافی ندارند. موسسه حقوقی فرداد رسا در خدمت متقاضیان گرامی می باشند تا کار ثبت برند را از صفر تا صد برای این عزیزان در اسرع وقت انجام دهند.

خوب است بدانید که مشاورین و کارشناسان ما در موسسه حقوقی فرداد رسا برای جلوگیری از اتلاف وقت و وجود مانع برای ثبت علامت تجاری شما به صورت تخصصی از ابتدا تا انتهای کار ثبت برند را برایتان انجام داده و همچنین اقدام به استعلام برند شما می نمایند که از مراحل مهم و تخصصی ثبت برند است که توسط کارشناسان ما از اداره ثبت علائم تجاری مورد بررسی قرار می گیرد و چنانچه نام تجاری و یا علامت تجاری شما مشابه با برند دیگری باشد ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین برند و شبیه ترین برند به نام اولیه را به ثبت برسانید و اگر نام تجاری شما عنوان مشابهی نداشته باشد در کمترین مدت زمان اقدام به ثبت آن خواهیم نمود.

دیدگاه‌ها

22 فوریه 2019 - 13:09
david

سلام
برای یک تعاونی روستایی که تازگی ثبت کردیم و میخواهیم یک تولیدی کیف و کفش راه اندازی کنیم در روستا و اینکه مراحل اولیه ثبت سامانه جواز تاسیس هم انجام دادید(واریزی پول و تمبر و فرستادن مدارک شرکت در سامانه جواز تاسیس)) آیا الان در این زمان میتوانیم اقدام کنیم برای ثبت برند؟؟؟ما پروانه کسب و کارت بازرگانی هم نگرفتیم چون تازه تعاونی روستایی ثبت کردیم.

13 مارس 2019 - 04:49
admin

سلام . برای ثبت برند حتما باید یک مدرک معتبر حاکمیتی مثل ( جواز تاسیس , جواز کسب و … ) داشته باشید

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.