ثبت برند در سمنان : ثبت علامت تجاری در سمنان ثبت برند و یا علامت تجاری در حقیقت رکن اصلی کسب و کارمحسوب شده  و به منظور مداومت در تجارت بسیار مهم است . با ثبت علامت تجاری محصولات و یا خدمات شما در بازار هدف شناخته شده و  این امر مانع از استفاده رقبا از نام و نشان تجاری شما می گردد. باید بدانید تنها به ثبت رسیدن علامت تجاری مورد اهمیت نمی باشد بلکه قوانین استفاده و نگهداری از آن  نیز بسیار مهم می باشد. باتوجه به موارد فوق الذکر موسسه فرداد رسا در تلاش است که با در اختیار گذاشتن تازه ترین اطلاعات و ارائه ی مطلوب ترین نوع خدمت به شما موکلین گرامی در این مسیر کمک ویاری برساند.ثبت آرم و نشان تجاری یکی از بهترین راههای کامیابی در رقابت سالم می باشد واز مهمترین راهکارهای متمایز کردن کالا و خدمات یک بنگاه اقتصادی از دیگر بنگاه ها می باشد.

جهت ثبت برند در  سمنان  از کجا شروع کنیم؟

جهت ثبت برند در سمنان میتوانیم ثبت برند را به شکلهای مختلف داشته باشیم مثلا” ثبت لوگو ، لوگو تایپ، لوگوگرام،و نام تجاری . موسسه فرداد رسا با دارا بودن دپارتمان تخصصی ثبت شرکت و ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی کارآزموده یکی از بهترین راهنمایان شما  در زمینه انتخاب و طراحی انواع علائم تجاری متقاضیان محترم  می باشند. پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و تکیه به وکیلی است که می تواند با تجربه ی خود کارها را بهتر و سریع تر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما در تماس باشید.

شرایط ثبت برند و علامت تجاری در سمنان :
اولین مرحله ورود به سامانه اداره مالکیت صنعتی و انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی است که در صورتی که اطلاعی در خصوص تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص متخصص در این زمینه راهنمایی بخواهید می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی یا حقوقی قصد به ثبت رساندنش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت جداگانه انجام می شود  .شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را طبق مجوز خود انتخاب نمایید . چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از راهنمایی کارشناسان فرداد رسا بهره مند شوید بعد از تکمیل اظهارنامه مدارک مورد نیاز ثبت برند را از طریق همین سامانه بارگذاری نمایید  و ارسال کنید و هزینه ثبت برند و علامت تجاری را که در سامانه  مشخص شده به صورت اینترنتی واریز کنید و منتظر بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی میمانید. در صورتی که کلیه اطلاعات وارده درست  باشد و نقصی در پرونده موجود نباشد  بعد از گذشت دو تا سه ماه آگهی تقاضای  ثبت برند در سمنان صادر میشود.لازم است پیش از هرنوع اقدام برای ثبت برند از سامانه استعلام برند و علامت و نام تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir   استفاده نمایید.

ثبت برند  توسط موسسه فرداد رسا
در ابتدا از مشاوره لازم برخوردار می شوید و هر آنچه باید در اختیارتان گذاشته می شود اعم از مدارک لازم ، مدت زمان هزینه ها و نحوه انجام کار  و شما  موظف هستید این مدارک را در مدت زمان معین شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. بقیه مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در سمنان ، مشخص کردن طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی است.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد تخصصا” رفع نقص میگردد و در انتها پرداخت مبالغ مورد نیاز  به ادره مالکیت صنعتی است با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره رجوع کرده  و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در سمنان را دریافت می نماید. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید. در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام خواهد رسید.

هزینه های ثبت برند در سمنان:

جهت اطلاع از هزینه های ثبت برند خود که متناسب با نوع برند شما می باشد می توانید با موسسه فرداد رسا تماس بگیرید.
زمان لازم جهت ثبت برند:
لازم به ذکر است که  ۵ مرحله فرایند ثبت برند مدت زمان دوو نیم ماه کاری الی ۴ ماه زمان خواهد برد.
چراثبت فرداد؟
شما به چند دلیل می توانید کار ثبت برند خود را به موسسه حقوقی فرداد بسپارید:
– هزینه مناسب: تفاوت ما با دیگر موسسات ثبت حقوقی در میزان هزینه های منصفانه و مناسب جهت ثبت برند شما می باشد.
– کوتاه ترین زمان: دلیل دیگر انتخاب موسسه فرداد رسا توسط شما صرفه جویی در زمان می باشد .که موسسه فرداد رسا کار ثبت برند شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رساند.
– کارشناسان مجرب: مشاوران و کارشناسان حرفه ای و مجرب موسسه فرداد رسا با کمال افتخار در خدمت رسانی به شما بزرگواران در مسیر ثبت برند تان همراه شما هستند.

ثبت اضافه کالا و طبقه در استان سمنان
به منظور ثبت اضافه کالا یا طبقه مجددا” باید به سامانه اداره مالکیت رفته این بار گزینه ثبت اظهارنامه اضافه کالا یا طبقه را انتخاب کنید کلیه مراحل همانند ثبت علامت است با این تفاوت که این بار پرونده شما در اداره مالکیت موجود است و پس از ثبت اضافه کالا پرونده شما بررسی شده و در صورت تایید کار انجام میشود. موسسه فرداد رسا می تواند در کلیه مراحل ثبت اضافه کالا یا طبقه در کنار شما باشد.
طبقه بندی های علامت تجاری چگونه است؟
مصنوعات نساجی
فلزات و مصنوعات فلزی
اسباب بازی و لوازم ورزش
صنایع و محصولات شیمیایی
مواد غذایی و محصولات کشاورزی
دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
سایر موارد

ثبت علامت تجاری در سمنان

علامت تجاری یا علامت و نشان مشخصه تفکیک کننده محصولات و خدمات  به دو صورت جمعی و نام تجاری به ثبت میرسد که هرکدام از این ها ویژگی های  خاص خود را دارد نام تجاری معین کننده شخص حقیقی و حقوقی صاحب علامت است  و علامت جمعی نشان فیزیکی است  که اعلام آن در اظهارنامه لازم  می باشد کارشناسان متخصص  موسسه حقوقی فرداد رسا  آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در سمنان می باشند.
علامت تجاری و برند میتواند متشکل از یک یا چند لغت ، حروف ، ارقام یا تصاویر مخصوص باشد در برخی از کشورها  شعارهای تبلیغاتی نیز می توانند به عنوان برند استفاده شوند اما در مقابل  برندهایی که باعث گمراهی مصرف کنندگان می گردند قابلیت ثبت ندارند این امر منجر به انحراف مشتریان می شود به عنوان مثال از کلماتی استفاده کنند که واژه اول آن به ثبت رسیده است و تنها در پسوند دچار تغییر باشد و یا برندهایی که  با قوانین نظم عمومی  اخلاقی و عرف جامعه و حتی با هنجارهای یک جامعه ضدیت  نداشته باشد . با تماس با موسسه حقوقی فرداد رسا می توانید از آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری اطلاع حاصل نمایید.

از خدمات ما در شهرستان سمنان بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

 

ثبت شرکت در سمنان

ثبت لوگو و آرم تجاری در سمنان
آرم و لوگو یا نشان تجاری هم  در واقع نقش و نگارهای گرافیکی و طرحها و دست نوشته هایی است  که نشان دهنده تفاوت میان محصولات است. این اشکال لازم است که به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند تا با دیگر علائم متفاوت باشند شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو ، برند، علامت تجاری،  ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در سمنان  با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی فرداد رسا در تماس باشید. شایان ذکر است که در موسسه حقوقی فرداد رسا استعلام برند ، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامت تجاری یا لوگو  برای متقاضیان ثبت برند در سمنان انجام می گردد.
متقاضیان محترم همچنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت برند در سمنان

مدارک شسناسایی شخص مالک برند و یا مدیر عامل شرکت مالک برند
نمونه ای از علامت یا نام تجاری
مجوزی که نشان دهنده فعالیت شخص متقاضی در زمینه طبقه شغلی برند  باشد و یا مجوز فعالیتی باشد که در موضوع شرکت ذکر شده است .
لازم به ذکر است که ثبت برند به شکل  حقیقی و حقوقی قابل انجام است ، ثبت برند حقیقی به نام شخص و ثبت برند حقوقی به نام مدیر عامل به نمیندگی از شرکت و همان ثبت برند شرکت می باشد.

ثبت برند مادرید و ثبت برند بین المللی
چنانچه بخواهیم که علامت تجاری ما در یک یا چند کشور غیر از کشور خودمان نیز مورد حمایت باشد و از سوء استفاده از آن جلوگیری کنیم می‌بایست علامت خود را به صورت بین المللی ثبت نماییم.  برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی و دریافت حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت نماییم و ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای تحت پروتکل کفایت می کند. هر شخص می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این پروتکل که به نحوی با آن کشور مرتبط باشد ( از نظر ملیت، اقامت در آن کشور، اقامت شرکت یا بنگاه صنعتی یا تجاری در آن کشور) متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور گردد بدین معنی که ابتدا برند خود را به صورت داخلی به  ثبت رسانده  و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر  خود میتواند اقدام نماید.

خرید و فرو ش برند ، علامت و نام تجاری

همانطور که تا اینجا گفته شد ، ثبت  برند و علامت تجاری مستلزم فراهم آوردن شرایط ورعایت مقررات و طی کردن مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به آنها ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده مبادرت کنند چرا که برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای تبلیغ و استفاده از برند تعجیل دارند و این در حالی است که پروسه اداری ثبت برند زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است. موسسه حقوقی فرداد رسا در زمینه خرید و فروش برند و علامت تجاری نیز می تواند راهنمای شما باشد.

از خدمات مشاوره رایگان ثبت برند موسسه فرداد رسا بهرمند شوید

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.