ثبت برند در شهرری : مراحل ثبت برندر شهرری شرایط ثبت برند در شهرری ثبت علامت تجاری در شهرری در ادامه مطلب .
شهرری، یا راگا به معنی شهر سلطنتی مرکز سلطنت و دینی از کهن‌ترین شهرهای جهان و منطقه بیست تهران امروز است. زادگاه زرتشت پیامبر ایران  و مرکز مهم سیاسی دینی و اقتصادی در طول تاریخ ایران تا به امروزاست و سابقه شهر شدن آن به ۸۰۰۰ سال قبل میلاد مسیح ع. و تاریخ پیدایش ری به زمان اقوام آریایی می‌رسد و ری از تمام شهرهای ماد بزرگتر بود. شهرری امروز یکی از مناطق تهران حساب می‌شود. شهر ری از شمال به تهران، از جنوب به شهرستان قم، از شرق به شهرستان ورامین و شهرستان پاکدشت، از غرب به شهرستان‌های اسلامشهر، رباط کریم و زرندیه محدود می‌شود. هوای شهر ری معتدل و خشک می‌باشد. شهرت اصلی شهر ری بیشتر به خاطر وجود بارگاه عبدالعظیم حسنی در آن بوده‌است. به‌طوری‌که تا سال‌ها پیش از آن به (شاه عبدالعظیم) یاد می‌شد.
شهرری در مسیر راه‌آهن تهران – مشهد و تهران – بندر ترکمن است. سایر مسیرهای دسترسی به این منطقه عبارتند از:
۱- اتوبان و جاده به سوی جنوب غربی که از کنار دریاچه قم می‌گذرد و ۱۲۵ کیلومتر از شهر ری تا قم فاصله دارد.
۲- اتوبان سوی جنوب شرقی از طریق بزرگ راه به درازای ۴۰ کیلومتر که به شهر ورامین می‌پیوندد.
بزرگ راه تهران – قم
اتوبان آزادگان اتصال شرق و غرب تهران.
راه‌های روستایی که به شهر منتهی می‌شوند.
اتوبان امام علی ع تهران
اتوبان شهید رجایی
اتوبان شهید هاشمی به بهشت زهرا تهران
اتصال به اتوبان نواب و چمران تا شمیران
نزدیکی شهرری به آرامگاه  رهبر انقلاب ،روح‌الله خمینی و فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، و قرارداشتن پالایشگاه تهران در محدوده آن، اهمّیّت جغرافیایی، اقتصادی و اجتماعی آن را دوچندان کرده‌است.
بازرگانی، صنعتگری، کشاورزی و دامداری از مشاغل اصلی اهالی این شهر ری به‌شمار می‌رود. و در رشته صنایع، کارخانجات صنعتی و تولیدی مستقر در شهرستان ری نیروهای زیادی به خود جذب نموده است.
مزایای ثبت برند در  شهرری
از جمله آثار و فواید ثبت برند در شهرری :
پیام محصول به مصرف کنندگان ارسال شده و در نتیجه باعث افزایش فروش می شود.
برند آن از لحاظ قانونی قابل شناسایی باشد.
موقعیت محصول را در میان محصولات رقیب مشخص می سازد.
سبب تمایز بین محصولات و خدمات شرکت ها از یکدیگر می شود.
با استفاده از برند می توان اقدام به واگذاری نمایندگی و یا اخذ نمایندگی نمایید.
سبب افزایش انگیزه می شود تا تا محصولات با کیفیت و خدمات بهتری ارائه می شود.
از طرفی چون موسسات مالی و بانک ها به برند توجه دارند در نتیجه به شرکت های با برند های معتبرتر،‌ وام های بهتر و تسهیلات بالاتری تعلق می گیرد.

مراحل ثبت برند در شهرری

مراحل ثبت برند در شهرری توسط متقاضی : نخست به سامانه اداره مالکیت صنعتی ورود کنید  و گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی را انتخاب کنید اگر اطلاعی در خصوص تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص مجرب در این زمینه راهنمایی بگیرید زیرا اظهارنامه ای که درست پرنشده باشد با اخطار رع نقص مواجه می شود. ابتدا می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی یا حقوقی قصد به ثبت رساندنش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت مجزا پیش میرود . شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را برای ثبت  با توجه به مجوز خود انتخاب نمایید چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از کارشناسان ثبت برند موسسه فرداد رسا راهنمایی بگیرید بعد از تکمیل اظهارنامه مدارک مورد نیاز ثبت برند در شهرری را در همین سایت  بارگذاری کرده و ارسال  نمایید و وجه ثبت برند و علامت تجاری را که در سامانه  مشخص شده به صورت اینترنتی واریز کرده و منتظر بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی می مانید. در صورتی که همه اطلاعات وارده صحیح باشد و نقصی در پرونده وجود نداشته باشد بعد از گذشت دو الی سه ماه آگهی تقاضای  ثبت برند در شهرری صادر میگردد.لازم است پیش از هرنوع اقدام برای ثبت برند از سامانه استعلام برند و علامت و نام تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir   استفاده نمایید.
مراحل ثبت برند در شهرری توسط موسسه فرداد رسا : در اولین گام  مشاوره ای تخصصی در زمینه ثبت برند در شهرری لازم می باشد کارشناسان موسسه فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند در شهرری میخوهید را  با شما  در میان میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و لازم است که شما  این مدارک را در مدت زمان اعلام  شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود که ششهرری تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در شهرری ، تعیین طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در آخر پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره رفته و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در شهرری را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند در شهرری و ثبت علامت تجاری در شهرری برای شما به انجام خواهد رسید
مشاوره ثبت برند در شهرری
اگر خواهان ثبت شرکت، ثبت تغییرات، ثبت برند در شهرری  و… می‌باشید و قصد جلوگیری از هزینه‌های گزاف و سنگین را دارید و از همه مهمتر نمی‌خواهید نقصی در پرونده‌ی شما مشاهده شود، از یک مشاور ثبت برند آگاه و دلسوز که خود این مراحل را با موفقیت طی کرده است استفاده کنید.به این منظور کارشناسان و مشاوران با تجربه موسسه حقوقی فرداد رسا جهت مشاوره ثبت برند در شهرری  در خدمت شما هستند.

ثبت علامت تجاری در شهرری

برند یا علامت تجاری چیست؟برند یا نمانام به طور کلی مجموعه ای از برداشت های ذهنی، احساسی، منطقی و برتری هایی است که مشتری نسبت به یک محصول و یا خدمات بر اساس نام برند آن در بین محصولات مشابه قائل می شود!
در واقع برند یک فرم مفهوم دارد، جمع کل احساسات و برداشت هایی است که تمام مخاطبان احتمالی(مشتریان بالقوه) و مشتریان کنونی شما در ذهن و قلب خود، درباره شما حس می کنند!
تداعی مفاهیم (مانند: کیفیت و سرعت ) و برقراری ارتباط با تصاویر و نمایه ها از مزایا و فواید یک برند است که دراصطلاح به آن زبان برند می گویند.
به نحوی کیفیت ارتباط برند است که مبنای تصمیم گیری برای خرید آن در ذهن مشتری واقع خواهد شد! تعریف برند از دیدگاه متخصصین تحلیل رفتار مشتری:
تعریف برند، به عبارتی همان چیزی است که مخاطب یا مشتری  با دیدن، شنیدن، حس کردن و یا هرگونه ارتباطی با آن بصورت ذهنی (Conceptual)، دیداری (Visual) یا شنیداری (Verbal) آن  ویژگی‌های آن را در ذهن و قلب خود تداعی می‌کند.

از خدمات ما در شهرستان شهرری بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

مدارک ثبت علامت تجاری در شهرری

مدارک مورد نیاز برای ثبت علامت تجاری در شهرری  به قرار ذیل است :
۱- تسلیم اظهارنامه از طریق اینترنتی
۲- مدارک مثبت هویت متقاضی ثبت برند در شهرری
الف) اشخاص حقیقی:کپی شناسنامه و کپی کارت ملی
ب) اشخاص حقوقی:آخرین روزنامه رسمی دلیل مدیریت کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء
۳- مدارک نماینده قانونی:چنانچه تقاضا توسط نماینده قانونی(وکیل،دارنده یا دارندگان حق امضا برای اشخاص حقوقی و ….) به عمل آید مدارک آن ضمیمه گردد.
۴-۱۰ نمونه گرافیکی یا کپی یا تصویر از علامت درخواستی حداکثر در ابعاد ده در ده سانتی متر
۵- در صورت سه بعدی بودن علامت ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دو بعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و در مجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند.
۶- ارائه مدارک دال بر فعالیت در رشته مربوط
۷- استفاده از حق تقدم: چنانچه متقاضی ثبت برند در شهرری  بخواهد به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج از کشور از مزایای حق تقدم(حداکثر ۶ ماه) استفاده نمایند می بایست مدارک مربوط به حق تقدم را همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف ۱۵ روز از آن تاریخ تسلیم کنند.
۸- نسخه ای از ضوابط و شرایط استفاده از علامت جمعی و تاییدیه مقام صلاحیت دار
* نکته :
در صورتی که در تصویر علامت یا نام مورد نظر شما جهت ثبت کلمه یا حروف لاتین استفاده نشده باشد،ارائه ی کارت بازرگانی الزامی نخواهد بود.
دوره ی حمایت از علامت تجاری ده سال است که می توان آن را به دفعات نامحدود با پرداخت هزینه های پیش بینی شده در مقررات تمدید نمود. در ضمن برای ثبت چند علامت تجاری باید به تعداد آن ها اظهارنامه ی جداگانه داده شود.
هزینه ثبت برند در شهرری
در مورد هزینه ثبت برند در شهرری  باید بگوییم که هزینه ی واریزی بر حسب حقیقی یا حقوقی بودن متقاضی ثبت علائم تجاری متفاوت می باشد.
*علاوه بر هزینه های واریزی ،هر علامت تجاری چاپ دو آگهی در روزنامه ی رسمی کشور را نیز دارد که با توجه به تعداد خطوط و ابعاد علامت تجاری و سیاه سفید یا رنگی بودن آن هزینه های متفاوتی خواهد داشت
*در مورد متقاضیان خارجی که در اجرای مقررات کنوانسیون پاریس،تقاضاهای خود را مستقیماَ تسلیم مرجع ثبت(اداره ثبت علائم اداره کل مالکیت صنعتی)می نمایند
برای اعلام هزینه نهایی هزینه ثبت علامت تجاری در شهرری  ابتدا نیاز است تا کارشناسان و متخصصان ثبت برند ما در موسسه حقوقی فرداد نام و علامت شما را مورد بررسی قراردهند و اقدام به استعلام آن نمایند.
مدت زمان ثبت برند در شهرری
با توجه به روند ادارات دولتی زمان ثبت برند ممکن است متغیر باشد. لذا در این خصوص با کارشناسان موسسه حقوقی فرداد رسا در ارتباط باشید.
ولی طبق عرف زمان ثبت برند و علائم تجاری در شهرری  بین ۲ الی ۳ ماه می باشد.

ثبت برند رنگ روغن در شهرری
شما میتوانید امور ثبتی خود را در زمینه های ثبت برند رنگ روغن جلا لاک مواد ضد زنگ زدگی و جلوگیری کننده از فاسد شدن چوب مواد رنگی مواد تثبیت رنگ رزین یا صمغ های خام طبیعی فلزات به صورت پودر یا ورق برای نقاشان ساختمان چاپگرها و هنرمندان با موسسه ی حقوقی فرداد تماس بگیرید و مراحل را به طورکامل به ما بسپارید شما با یک بار ثبت برند رنگ روغن در شهرری میتوانید ۱۰ سال برند را مختص خود کنید و از مزایای بیشمار آن استفاده کنید
برای انجام مراحل ثبت برند رنگ و روغن در شهرری و یا هرحوزه ی کاری و اطلاع کامل از هزینه ی ثبت برند به صورت صفر تا صد با موسسه ی حقوقی فرداد رسا در ارتباط باشید.

از خدمات مشاوره ثبت برند موسسه فرداد رسا بهرمند شوید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.