ثبت برند در رشت  :  مراحل ثبت برند در رشت مدارک لازم جهت ثبت برند در رشت ثبت علامت تجاری در رشت مقدمه : بر ثبت برند  به معنای ثبت یک نام تجاری و یا علامت تجاری برای کسب و کار شما می باشد . این نام نامی خاص می باشد که پیش از این نباید برای شخص دیگری در همان صنف شغلی به ثبت رسیده باشد و یا شبیه آن پیش از این برای کسی به ثبت رسیده باشد . این نام می تواند نامی فارسی یا لاتین باشد . برای انواع شغلهای صنفی نیز در ثبت برند ۴۵ طبقه شغلی در نظر گرفته شده است ، که  هر برند در طبقه مخصوص به خود به ثبت می رسد و امکان ثبت برند در چند طبقه نیز وجود  دارد و یا امکان ثبت چند محصول در یک طبقه مانند ثبت برند برای ماست ، شیر و پنیر در طبقه مربوط به لبنیات . در برخی موارد به جای نام تجاری برای ثبت برند از علامت تجاری استفاده می شود که ترکیبی از طرح و نوشته یا فقط طرح و تصویری به خصوص ویا آمیزه ای از حروف و اعداد می باشد . علامت تجاری را مارک ، لوگو یا آرم نیز می نامند که همگی دارای نقش یکسان هستند و شاید تنها در صورت ظاهرشان تفاوتهایی وجود دارد . مثلا” علامت تجاری کارخانه مایکروسافت ( اپل ) ، که یک سیب گاز زده می باشد و در سراسر دنیا این علامت تجاری  معروف می باشد. شما نیز می توانید باهدف دستیابی به شهرت برای  ثبت برند  در رشت  اقدام نمایید.

مراحل ثبت برند در رشت

ثبت برند در شت توسط متقاضی : در آغاز برای شروع ثبت علامت باید به سامانه مالکیت صنعتی رفته اظهارنامه ثبت را تکمیل کنید . پیشنهاد میشود در صورتی که اطلاعی در خصوص تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی با حقوقی می خواهید ثبت کنید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت مجزا پیش میرود .شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را طبق مجوز خود انتخاب نمایید . چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از کارشناسان موسسه فرداد رسا راهنمایی بخواهید  بعد از تکمیل اظهارنامه مدارک مورد نیاز ثبت برند را از طریق همین سامانه آپلود  کرده و ارسال  نمایید و هزینه ثبت برند و علامت تجاری را که در سامانه  مشخص شده ازدرگاه اینترنتی واریز کرده و منتظر بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی می مانید. در صورتی که کلیه اطلاعات وارده صحیح باشد و پرونده بدون نقص باشد بعد از گذشت دو الی سه ماه آگهی تقاضای  ثبت برند در رشت به صدور می رسد .لازم است پیش از هرنوع اقدام برای ثبت برند از سامانه استعلام برند و علامت و نام تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir   استفاده نمایید.

ثبت برند در رشت توسط ثبت موسسه فرداد رسا : در صورتی که این روش را برای ثبت برند انتخاب کنید نخست باید از مشاوره ای تخصصی در این زمینه برخوردار شوید که با مشاوره کارشناسان موسسه فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در رشت نیاز دارید  را  در اختیار شما میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و شما باید که این اسناد و  مدارک را در مدت زمان مشخص شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. بقیه مراحل از طریق کارشناس ثبت فرداد  پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در رشت ، مشخص نمودن طبقات کالاهای مورد تقاضا  با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در انتها واریز مبالغ درخواستی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مشخص و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در رشت را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام می رسد.

مشاوره ثبت برند در رشت

اگر بخواهید برند یا علامت تجاری ثبت کنید می توانید آن را در یکی از این قالبها به ثبت برسانید::لوگو، لوگو  تایپ، نشان ، آرم یا نام تجاری . موسسه فرداد رسا با دارا بودن کارگروه متخصص ثبت شرکت و ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی کارآزموده یکی از بهترین راهنمایان شما در زمینه انتخاب و طراحی انواع علائم تجاری متقاضیان محترم می باشند. پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و تکیه به وکیلی است که می تواند با تجربه ی خود کارها را بهتر و سریع تر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما درتماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت برند

برندها میتوانند به نام اشخاص و یا به نام شرکتها به ثبت برسند که مدارک آنها متفاوت می باشد.
مدارک لازم جهت ثبت برند حقیقی در رشت عبارتند از :مدارک شناسایی شخص متقاضی ، ارائه پروانه کسب موضوع فعالیت ، طرحی از برند در ابعاد ۶*۶ ، در صورتی که برند درخواستی شما به لاتین می باشد داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد.
مداک لازم جهت ثبت برند حقوقی در رشت  یا همان ثبت برند شرکت عبارتند از : کلیه مدارک ثبتی شرکت ( آگهی تاسیس ، روزنامه تاسیس ، تمامی تغییرات شرکت ) ، مجوزهای شرکت شامل جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری و مدارکی که مشخص کند مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشغول به فعالیت می باشند. در صورتی که برند شما لاتین باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی می باشد ، مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت ، طرحی از برند در ابعاد ۶*۶

ثبت اضافه کالا و طبقه در استان رشت : برای ثبت اضافه کالا و طبقه با ورود به سامانه اداره مالکیت گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه را انتخاب می نمایید و اظهارنامه را تکمیل و تدوین مینمایید. کلیه مراحل افزایش کالای برند در رشت همانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که  این بار پرونده شما از قبل در اداره مالکیت صنعتی موجوداست  و کارشناس اداره به بررسی سوابق شما میپردازد و چنانچه مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نماید.
طبقه بندی های علامت تجاری چگونه است؟
مصنوعات نساجی
فلزات و مصنوعات فلزی
اسباب بازی و لوازم ورزش
صنایع و محصولات شیمیایی
مواد غذایی و محصولات کشاورزی
دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف

از خدمات ما در شهرستان رشت بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

 

ثبت شرکت در رشت

 

اخذ گرید در رشت

ثبت برند لاتین در رشت :  ثبت برند با نام لاتینبرند به ویزگیهای کلامی و تشریحی و نمادهای منسجمی مانند لوگو و طرح و اسم اشاره داردکه اساس یک شرکت,کالا یا خدمات را به تصویر میکشد برند تصویری نمادین از تمام اطلاعاتی است که مربوط به شرکت, کالا یا خدمات باشد برند معمولا شامل لوگو,نوشته های رنگی, نمادها و علائمی است که میتواند ارزشها عقاید و حتی ویزگیهای کالا یا خدمات را گسترش دهد. بسیاری از تجار و تولید کنندگان علاقه دارند که جهت جذب مخاطبین در بازارهای خارجی ثبت برند لاتین انجام دهند

ثبت برند لبنیات  در رشت : در بحث مربوط به تنظیم اظهارنامه برای ثبت علامت تجاری، یکی از شرایط ثبت علامت این است که طبقه نوع کالا با طبقات مربوط تطبیق نماید. اینک ضمن توضیح مختصری راجع به طبقه بندی علائم تجاری، به تقسیم بندی طبقه های آن اشاره می کنیم تا معلوم گردد که منظور از طبقه نوع کالا چیست ؟
برای روشن شدن مطلب باید گفت که اجناس و اشیاء و کالاهای متعدد و متنوعی که مورد استفاده عموم مردم و یا گروه های خاص می باشد و در امر تجارت مورد مبادله قرار می گیرد منحصر و محدود به موارد مشخصی نیست و شمارش همه آن ها به سادگی میسر و ممکن نمی باشد. به این جهت برای سهولت امر ، کالاها را با توجه به نوع جنس و خواص، مشابهت ، کیفیات ، ترکیبات ، کاربرد، نحوه مصرف، و اینکه از مواد شیمیایی است یا معدنی و لوازم و وسایل فنی مهندسی و یا طبی و جراحی و یا وسایل و یا اشیاء و فلزات گرانبها و یا لوازم و اشیاء پلاستیکی، کائوچو ، چسب ، چرم و … با در نظر گرفتن جمیع جهات و اوصاف و خصوصیات و وجوه مشترکی که بین آن ها وجود دارد و می توان آن ها را در یک گروه جای داد به انواع و طبقاتی تقسیم نموده اند که به طور کلی شامل ۴۵ طبقه می باشد.
ثبت لوگو و آرم تجاری در رشت  : آرم و لوگو تجاری طرحها و نقش و نگارهایی است که مشخص کننده تفاوت میان محصولات است . این اشکال می بایست به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند و با دیگر علائم متفاوت باشند شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو ، برند، علامت تجاری،  ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در رشت  با کارشناسان ثبت فرداد در تماس باشید. شایان ذکر است که در موسسه فرداد رسا استعلام برند ، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامت تجاری یا لوگو  برای متقاضیان ثبت برند در رشت انجام می گردد.
متقاضیان محترم همچنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.
ثبت برند مادرید در رشت و ثبت برند بین المللی در رشت : جهت برخورداری از حمایت از برند در یک یا چندکشور دیگر  و جلوگیری از سوء استفاده از آن می‌بایست علامت خود را به صورت بین المللی ثبت نماییم.  برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی و برخورداری حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت نماییم زیرا بسیار فرایند طولانی خواهد بود و گاه ناممکن به همین دلیل ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای تحت پروتکل راه اندازی شد که طبق آن هر شخص می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این پروتکل که به نحوی با آن کشور مرتبط باشد ( از نظر ملیت، اقامت در آن کشور، اقامت شرکت یا بنگاه صنعتی یا تجاری در آن کشور) متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور گردد بدین معنی که ابتدا برند خود را در کشور خود  به  ثبت رسانده  و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر  خود میتواند مبادرت نماید.

برای مشاوره ثبت برند در رشت و ثبت علامت تجاری در رشت با موسسه فرداد رسا در تماس باشید

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.