ثبت برند در قزوین : مراحل ثبت برند در قزوین شرایط ثبت برند در قزوین ثبت علامت تجاری در قزوین مدارک لازم جهت ثبت برند در قزوین برندهای تجاری ، صنعتی یا خدماتی به منظور ایجاد تمایز در میان کالاها و محصولات تجاری و یا  سرویس های خدماتی و شناساندن و تبلیغ کیفیت و ضمانت جنس آنها به ثبت می رسند و مورد استفاده قرار می گیرند. برندها می توانند  به شکل نام های ترکیبی شامل نقش ، عکس و واژه باشندو یا به شکل فانتزی (خیالی) به عنوان مثال اگر تصویر سیمرغ برای محصولی به عنوان برند یا علامت تجاری طراحی گردد ، بیک برند  فانتزی محسوب می گردد.  برندها  ممکن است به صورت اسم منطقه وشهر باشد (مانند عسل خوانسار) و بالاخره به شکل علامت، تجسمات ،  برچسب ، اتیکیت ،آهنگ یا رنگ  مخصوص و غیره باشند به هر شکل هر کدام از این انواع برند با یک فرآیند مشخص و واحد به ثبت رسیده و همگی با اخذ تصدیق برند ده ساله اعتبار می یابند.

مراحل ثبت برند در قزوین

همانطور که ذکر شد  برند و در نتیجه ثبت برند در قزوین ممکن است  به شکل   نگاره، عکس ، رقم ، حروف الفبا ،  عنوان ، مهر،  لفاف وغیره  باشد که به منظور تشخیص محصول صنعتی،  بازرگانی،  یازراعتی  ،انتخاب یا طراحی می شود. برند امتیازی برای محصولات یا خدمات جمعی از  کشاورزان ،  صنعتگران و یا محصول  مربوط به یک شهر ، یک ناحیه و یا کشور  محسوب شده و آنها را از سایر کالاها و خدمات  همان  طبقه مجزا می سازد. مراحل ثبت برند به این صورت است که ابتدا ثبت سامانه از طریق سایت مالکیت صنعتی انجام شده و پس از تصدیق آن  مدارک مربوط ارسال شده و پس از تایید دو مرحله آگهی روزنامه رسمی  به فاصله یک ماه و در نهایت تصدیق ده ساله برند انجام می شود.
ثبت برند در قزوین توسط متقاضی :در نخستین گام ضمن مراجعه به سامانه اینترنتی اداره مالکیت صنعتی برای تکمیل اظهارنامه اقدام می کنید. پیشنهاد می کنیم که در صورتی که اطلاعی در خصوص تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص آشنا به این موضوع کمک  بگیرید می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی یا حقوقی قصد  ثبتش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت مجزا انجام میشود . شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را با توجه به  آنچه در مجوز نوشته  انتخاب نمایید . چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از راهنمایی کارشناسان موسسه فرداد رسا بهره مند شوید بعد از تکمیل اظهارنامه اسناد مورد نیاز ثبت برند را از طریق همین سامانه بارگذاری کرده و ارسال  نمایید و هزینه ثبت برند و علامت تجاری را که در سامانه درج شده به صورت اینترنتی واریز کرده و منتظر بررسی و تاییدیه کارشناس اداره مالکیت صنعتی می مانید. در صورتی که کلیه اطلاعات وارده صحیح باشد و نقصی در پرونده وجود نداشته باشد بعد از گذشت دو الی سه ماه آگهی تقاضای  ثبت برند در قزوین صادر میگردد.لازم است پیش از هرنوع اقدام برای ثبت برند از سامانه استعلام برند و علامت و نام تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir   استفاده نمایید.

ثبت برند در قزوین توسط موسسه  فرداد رسا : در صورتی که کار خود را به وکلای ثبت برند بسپارید در اولین گام مشاوره ای تخصصی خواهید داشت کارشناسان موسسه ثبت فرداد کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در قزوین لازم دارید را  در اختیار شما میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و شما  موظف هستید این مدارک را در مدت زمان اعلامی تهیه و در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در قزوین ، مشخص ساختن  طبقات کالاهای مورد ثبت  با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در انتها پرداخت هزینه های درخواستی  به اداره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در قزوین را دریافت می نماید. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای تصدیق ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام خواهد رسید.

جهت ثبت برند از مشاوره ما برخوردار شوید

باید بدانید برای ثبت برند عناوین و انواع گوناگونی در قانون تعریف شده است به عنوان مثال  ثبت لوگو، لوگو  تایپ، طرح ، آرم یا نام  و نشان تجاریهمه انواع ثبت برند یا علامت تجاری هستند . موسسه فرداد رسا با دارا بودن کارگروه  تخصصی ثبت شرکت و ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی کارآزموده یکی از بهترین راهنمایان شما  در زمینه انتخاب و طراحی انواع علائم تجاری متقاضیان محترم  می باشند. پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و تکیه به وکیلی است که می تواند با تجربه ی خود کارها را درستتر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما در تماس باشید.

از خدمات ما در شهرستان قزوین بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

 

اخذ گرید در قزوین

 

ثبت شرکت در قزوین

مدارک لازم  جهت ثبت برند در قزوین

مدارک لازم جهت ثبت برند حقیقی :
-کپی از شناسنامه وکارت ملی شخص مالک برند
– کپی از مجوز صادر شده به نام شخص ( که نسبت فعالیت  جواز کسب می تواند از صنف یا اتحادیه مرتبط با موضوع فعالیت باشد )
مدارک لازم جهت ثبت برند حقوقی یا ثبت برند شرکت  :
-کپی از شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل شرکت
– کپی از مدارک ثبتی وتغییرات شرکت
– مجوز به نام شرکت با موضوع مرتبط با فالیت شرکت و طبقه برند.

ثبت اضافه کالا و طبقه در استان قزوین : مانند آنچه در بالا گفته شد به سامانه اداره مالکیت  رفته اینبارگزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه را انتخاب می نمایید و اظهارنامه را تکمیل و تدوین مینمایید. کلیه مراحل افزایش کالای برند در قزوین همانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما در اداره مالکیت صنعتی  سابقا”موجوداست  و کارشناس اداره به بررسی سوابق شما میپردازد و چنانچه مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نماید.
طبقه بندی های علامت تجاری چگونه است؟
مصنوعات نساجی
فلزات و مصنوعات فلزی
اسباب بازی و لوازم ورزش
صنایع و محصولات شیمیایی
مواد غذایی و محصولات کشاورزی
دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
سایر موارد

ثبت لوگو و آرم تجاری در قزوین : آرم و لوگو تجاری در واقع  تعریف دیگری از برند به شکل طرح های گرافیکی و اشکال و دست نوشته هایی است  که مشخص کننده تفاوت میان تولیدات  است. این اشکال می بایست با چیدمان خاصی کنار هم قرار بگیرند و با دیگر علائم متفاوت می باشند شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو ، برند، علامت تجاری،  ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در قزوین  با کارشناسان موسسه فرداد رسا در تماس باشید. شایان ذکر است که در ثبت فرداد استعلام برند ، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامت تجاری یا لوگو  برای متقاضیان ثبت برند در قزوین انجام می گردد.
متقاضیان محترم همچنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.
ثبت برند مادرید در قزوین و ثبت برند بین المللی در قزوین

اگر تمایل داشته باشیم  که علامت تجاری ما در یک یا چند کشور غیر از کشور خودمان نیز مورد حمایت باشد و یا قصد صادرات محصولمان به آن کشورها را داشته باشیممی‌بایست علامت خود را به صورت بین المللی ثبت نماییم.  برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی و دریافت حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت نماییم و ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای تحت پروتکل تکافو می کند. هر متقاضی می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این پروتکل که به نحوی با آن کشور مربوط  است ( از نظر ملیت، اقامت در آن کشور، اقامت شرکت یا بنگاه صنعتی یا تجاری در آن کشور) متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور گردد بدین معنی که ابتدا برند خود را به صورت ثبت مبدا  به  ثبت رسانده  و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر  خود میتواند اقدام نماید.
 
خرید و فرو ش برند ، علامت و نام تجاری

همانطور که متوجه شدید  ، ثبت  برند و علامت تجاری با فراهم آوردن شرایط ورعایت مقررات و طی کردن مراحلی ممکن میشود  که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به آنها ترجیح می دهند به جای پروسه  ثبت نسبت به خرید برند آماده مبادرت کنند چرا که برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای تبلیغ و استفاده از برند عجله  دارند و این در حالی است که فرایند ثبت برند زمان زیادی را می طلبد در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.  موسسه فرداد رسا در زمینه خرید و فروش برند و علامت تجاری نیز می تواند راهنمای شما باشد.

ثبت برند لاتین در قزوین :  ثبت برند با نام لاتین برند به ویزگیهای کلامی و تشریحی و نمادهای منسجمی مانند لوگو و طرح و اسم اشاره داردکه اساس یک شرکت,کالا یا خدمات را به تصویر میکشد برند تصویری نمادین از تمام اطلاعاتی است که مربوط به شرکت, کالا یا خدمات باشد برند معمولا شامل لوگو,نوشته های رنگی, نمادها و علائمی است که میتواند ارزشها عقاید و حتی ویزگیهای کالا یا خدمات را گسترش دهد. بسیاری از تجار و تولید کنندگان علاقه دارند که جهت جذب مخاطبین در بازارهای خارجی ثبت برند لاتین انجام دهند.

ثبت برند مواد غذایی در قزوین : غذا به هر ماده ای اطلاق می شود که موجود زنده آن را می خورد یا می آشامد. واژه غذا شامل مایعات نوشیدنی هم می شود‌.
مواد غذایی تنوع بسیار زیادی دارد. این موارد شامل انواع نوشیدنی ها، دسرها، غذاهای آماده و تولیدات صنعتی مثل پفک و چیپس و … می باشد. بنابراین بعد از ثبت برند مواد غذایی و ثبت علامت تجاری، به دلیل رقابت زیاد در این حوزه، باید فعالیت ها و طبقات برند خود را روز به روز توسعه داد و از استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی برای شناخت برند تجاری خود به مردم استفاده کرد.

برای ثبت برند در قزوین و ثبت علامت تجاری در قزوین با کارشناسان موسسه فرداد رسا در تماس باشید

 

دیدگاه‌ها

30 آگوست 2019 - 20:13
فرشته نصیری

سلام وقتتون بخیرآیامیتونم درحوزه تولیدرب گوجه ارگانیک که فعلا به صورت خانگی مشغول به کارهستم وبازاذفروش خوبی دارم برندی ثبت کنم؟

31 آگوست 2019 - 15:41
فرداد رسا

سلام برای ثبت برند حتما یک مدرک حاکمیتی لازم است . مانند جواز تاسیس و جواز کسب و … با موسسه تماس بگیرید تا توسط کارشناسان راهنمایی شوید

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.