ثبت برند در نجف آباد : مراحل ثبت برند در نجف آباد شرایط ثبت برند در نجف آباد ثبت علامت تجاری در نجف آباد .
نجف آباد یکی از شهرهای استان اصفهان است که در مرکز ایران است.نجف‌آباد را شهر کبوتران و کبوترخانه‌ها می‌گفتند.هر مسافری که قصد سفر به این شهر را داشت از پرواز کبوتران بی‌شماری که در بالای آن پرسه می‌زدند، می‌فهمید که به نجف‌آباد نزدیک شده‌است. اما امروز کبوتران لانه‌های خود را در این شهر تاریخی از دست داده‌اند و به لانه‌های باقی‌مانده که برخی از آن‌ها در حال تخریبند برنمی‌گردند. کبوترخانه‌های نجف آباد بخشی از هویت فراموش شده این شهرند. این هویت ریشه در صنعت کشاورزی این شهر داشته. نجف آباد به دلیل اینکه یکی از باغ شهرهای بزرگ ایران بوده جهت تولید محصولات کشاورزی نیاز به کود داشته که توسط همین کبوتر خانه‌ها تولید می‌شده‌است.
مزایای ثبت برند در نجف آباد
اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور داشتن حمایت نهاد های دولتی از برند خود انها را ثبت می کنند و با ثبت علامت تجاری خود به این دلگرمی می رسند که برندشان بدون اسیب و گزند از دست سو استفاده کنندگان و بازار خراب کن ها می تواند به فعالیت خود ادامه دهد و اگر کسی احیانا قوانین و مالکیت برند را خدشه دار کرد با تاوان سنگینی مواجه شود.
نیازی به فروشنده نیست!
نام تجاری یا برند تصمیم گیری در هنگام خرید را راحت و آسان می کند. به این دلیل که برند یک مزیت بسیار مهم را اجرا و منتقل می کند. در یک بازار پر از محصول و کالا یعنی جایی که ویژگی ها و مزایا به طور واقعی قابل تشخیص هستند، یک برند قدرتمند کمک می کند تا مشتری و مصرف کننده به شما اطمینان کرده و بدون اینکه در مورد ویژگی های خاص محصول شما اطلاعی داشته باشد به آن اعتماد کرده و توقعات خود را توسط آن برآورده شده ببیند.
آگاه کردن :یک برند دریچه ای باز می کند که اهداف و چشم اندازه های فعالیت و تجارت شما را به مشتری ارائه می کند. برای مثال یک آرم و نام تجاری می تواند از طریق چند کلمه ساده و مختصر درباره یک شغل خاص به بیننده اطلاعاتی ارائه کند. این در مراحل اولیه شروع کار برای ارتقا سطح آگاهی افراد کمک شایانی می کند.
معرف :برند بر اساس چند معیار، هدف و مهارت ساخته می شود. این مستقیما از خواست های دارنده برند نشأت می گیرد و بر اساس آنچه کمپانی بر پاسه آن استوار است ارتقا پیدا می کند. صد در صد اوریجینال است. نشان دار کردن یک محصول نقش معرف را برای خریدار ایفا می کند.
به منظور آشنایی با چند و چون کار ثبت برند در نجف آباد ، بهترین روش مشاوره گرفتن از موسسه ها و شرکت‌هایی است که در این زمینه فعالیت می کنند.. یکی از شرکت‌های مشاوره برای ثبت برند و شرکت، ” موسسه حقوقی فرداد رسا” است. با مراجعه به این موسسه ‌و مشاوره با نیروهای متخصص آن، می‌توانید با خیالی آسوده کارهای ثبت برند و یا شرکت خود را انجام دهید.کارشناسان و مشاوران ثبت برند ما در موسسه حقوقی فرداد برای جلوگیری از اتلاف وقت و وجود مانع برای ثبت برند یا نام و علامت تجاری شما به صورت تخصصی اقدام به استعلام برند شما می نمایند .و پیگیری های لازم در مسیر ثبت برند را بخوبی برایتان انجام می دهند.

مراحل ثبت برند در نجف آباد

مراحل ثبت برند در نجف آباد توسط موسسه فرداد رسا : در اولین گام  مشاوره ای تخصصی در زمینه ثبت برند در نجف آباد لازم می باشد کارشناسان موسسه فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند در نجف آباد میخوهید را  با شما  در میان میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و لازم است که شما  این مدارک را در مدت زمان اعلام  شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود که شنجف آباد تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در نجف آباد ، تعیین طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در آخر پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره رفته و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در نجف آباد را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند در نجف آباد و ثبت علامت تجاری در نجف آباد برای شما به انجام خواهد رسید

از خدمات ما در شهرستان نجف آباد بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

ثبت علامت تجاری در نجف آباد

نام تجاری که برای محصولات و خدمات یا شرکت ها اطلاق می شود، نامی است که محصولات و خدمات و شرکتها را از سایر شرکت ها متمایز می کند. به صورت عامیانه برند یا نام تجاری به صورت لاتین و غیر لاتین در دنیای کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از برند یعنی استفاده از انحصار یک امتیاز از یک کالا یا خدمات خاص به طوریکه حق سوء استفاده یا کپی و یا حتی اعمال تحریم از آن سلب می شود.
علامت تجاری نیز به عنوان یکی از  اموال شناخته شده ودارای قابلیت واگذاری و خرید و فروش می باشد. علائم تجاری در قالب یک قرارداد می توانند مورد نقل و انتقال قرار گیرد یا به عبارتی دیگر صاحب علامت در قالب قرارداد نقل و انتقال ، مالکیت و تمامی حقوق مربوط به علامت تجاری به دیگری منتقل کند.

هزینه ثبت برند در نجف آباد
در مورد هزینه ثبت برند در نجف آباد خوب است بدانید که هزینه ی واریزی بر حسب حقیقی یا حقوقی بودن متقاضی ثبت علائم تجاری متفاوت می باشد.
*علاوه بر هزینه های واریزی ،هر علامت تجاری چاپ دو آگهی در روزنامه ی رسمی کشور را نیز دارد که با توجه به تعداد خطوط و ابعاد علامت تجاری و سیاه سفید یا رنگی بودن آن هزینه خواهد داشت
*در مورد متقاضیان خارجی که در اجرای مقررات کنوانسیون پاریس،تقاضاهای خود را مستقیماَ تسلیم مرجع ثبت(اداره ثبت علائم اداره کل مالکیت صنعتی)می نمایند
برای اعلام هزینه نهایی ثبت برند در نجف آباد ابتدا نیاز است تا کارشناسان و متخصصان ثبت برند ما در موسسه حقوقی فرداد رسا نام و علامت شما را مورد بررسی قراردهند و اقدام به استعلام آن نمایند

مدارک ثبت علامت تجاری در نجف آباد

مدارک مورد نیاز برای ثبت علامت تجاری در نجف آباد به قرار ذیل است :
۱- تسلیم اظهارنامه از طریق اینترنتی
۲- مدارک مثبت هویت متقاضی ثبت برند در نجف آباد
الف) اشخاص حقیقی:کپی شناسنامه و کپی کارت ملی
ب) اشخاص حقوقی:آخرین روزنامه رسمی دلیل مدیریت کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء
۳- مدارک نماینده قانونی:چنانچه تقاضا توسط نماینده قانونی(وکیل،دارنده یا دارندگان حق امضا برای اشخاص حقوقی و ….) به عمل آید مدارک آن ضمیمه گردد.
۴-۱۰ نمونه گرافیکی یا کپی یا تصویر از علامت درخواستی حداکثر در ابعاد ده در ده سانتی متر
۵- در صورت سه بعدی بودن علامت ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دو بعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و در مجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند.
۶- ارائه مدارک دال بر فعالیت در رشته مربوط
۷- استفاده از حق تقدم: چنانچه متقاضی ثبت برند در نجف آباد   بخواهد به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج از کشور از مزایای حق تقدم(حداکثر ۶ ماه) استفاده نمایند می بایست مدارک مربوط به حق تقدم را همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف ۱۵ روز از آن تاریخ تسلیم کنند.
۸- نسخه ای از ضوابط و شرایط استفاده از علامت جمعی و تاییدیه مقام صلاحیت دار
* نکته :
در صورتی که در تصویر علامت یا نام مورد نظر شما جهت ثبت کلمه یا حروف لاتین استفاده نشده باشد،ارائه ی کارت بازرگانی الزامی نخواهد بود.
دوره ی حمایت از علامت تجاری ده سال است که می توان آن را به دفعات نامحدود با پرداخت هزینه های پیش بینی شده در مقررات تمدید نمود. در ضمن برای ثبت چند علامت تجاری باید به تعداد آن ها اظهارنامه ی جداگانه داده شود.
مدت زمان ثبت برند در نجف آباد  
با توجه به روند ادارات دولتی زمان ثبت برند در نجف آباد ممکن است متغیر باشد. لذا در این خصوص با کارشناسان موسسه حقوقی فرداد رسا در ارتباط باشید.
ولی طبق عرف زمان ثبت برند و علائم تجاری در نجف آباد بین ۲ الی ۳ ماه می باشد.

ثبت برند میوه خشک در نجف آباد
کشمش یکی از رایج ترین انواع میوه خشک است که تهیه آن از دیر باز مرسوم بوده است  و پس از آن خشک شده میوه هایی مانند توت ،خرما، آلو، انجیر و زردآلو  بسیار پر طرفدار می باشند. درفرآیند تهیه میوه های خشک شده تقریباً تمام محتوای آب آن از طریق روش خشک کردن حذف شده می شودو  میوه در طی این فرآیند منقبض،کوچک و پر انرژی می گردد.میوه های خشک را می توان برای مدت بسیار طولانی تر از میوه های تازه نگهداری کرد و به ویژه در سفرهای طولانی که یخچال و یا به دلایلی میوه تازه در دسترس نیست می توانند یک میان وعده مفید باشد.
میوه خشک بهترین جایگزین برای تنقلات ناسالم است .میوه های خشک باید به صورت بسته بندی خریداری شوند و حتماَ بر روی بسته بندی آن ها ، پروانه ساخت وزارت بهداشت، نشان استاندارد و تاریخ تولید و مصرف درج شده باشد. افراد بسیاری از دیرباز به تهیه محصولات خشک میوه ها می پرداخته اند ، امروزه نیز این تولید این محصولات رو به افزایش می باشد. بنابراین ثبت مجموعه هایی جهت تهیه و بسته بندی بهداشتی و قانونی این محصولات ضروری می باشد .

از خدمات مشاوره ثبت برند موسسه فرداد رسا بهرمند شوید

دیدگاه‌ها

11 اکتبر 2019 - 05:29
مهدی نجاری

با سلام.کل هزینه پرداختی ثبت برند ، چه مبلغی می باشد؟

12 اکتبر 2019 - 06:05
فرداد رسا

سلام . بسته به نوع ثبت حقیقی یا حقوقی تصویر و طبقات هزینه متفاوت می باشد .

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.