ثبت برند در بندر ماهشهر : مراحل ثبت برند در ماهشهر شرایط ثبت برند در ماهشهر ثبت علامت تجاری در ماهشهر .
بندر ماهشهرشهری است که در جنوب استان خوزستان کشور ایران شهر ماهشهر، مرکز شهرستان بندر ماهشهر است. ماهشهر کنونی شامل دو بخش می‌باشد، ماهشهر قدیم و دیگری موسوم به ناحیهٔ صنعتی.ماهشهر از شمال به اهواز، از غرب به شادگان، از شرق به رامشیر و امیدیه و از جنوب به خلیج فارس و از جنوب شرق به هندیجان ختم می‌شود.
بندر ماهشهر دارای آب و هوای گرم و مرطوب می‌باشد. دمای آن بین ۵۰ درجه در تابستان تا صفر درجه در زمستان تغییر می‌کند. بندر ماهشهر دارای شرجی‌های شدید و آزار دهنده در نیمه دوم تابستان است/ بندر ماهشهر به سبب واقع شدن در جلگه خوزستان دارای خاک آبرفتی و نسبتاً مناسب برای رشد گیاهان گرمسیری است بطوری‌که در فصول بارندگی در صورت نزول مناسب باران، دارای طبیعتی سرسبز می‌باشد.
فعالیت اقتصادی و توسعه بندر ماهشهر، بیشتر متکی به قابلیت بندرگاهی و مجاورت با سواحل و همچنین نزدیکی به منابع نفت و گاز جلگه خوزستان و فعالیت‌های وابسته به آن است. بندر ماهشهر به دلیل موقعیت جغرافیایی ممتاز در کنار خورموسی و دسترسی بهتر نفتکشها برای حمل و صدور فراورده‌های نفتی پالایشگاه آبادان انتخاب و به بندری مجهز و امروزی تبدیل گردید. که قسمت اعظم آن از منطقه آغاجاری با خطوط لوله به این بندر ارسال و از آنجا به خارج از کشور صادر می‌شد.
مهم‌ترین صنعت بندر ماهشهر واقع در بندر امام خمینی مربوط به منطقه ویژه اقتصادی بندرامام که شمال بیش از چهل پتروشیمی و اداره بنادر و کشتیرانی بندر امام خمینی می‌باشد که این بندر را به قطب پتروشیمی در ایران تبدیل کرده‌است. پتروشیمی بندرامام جزء بزرگ‌ترین پتروشیمی‌ها در خاورمیانه می‌باشد که در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرامام خمینی قرار دارد و پتروشیمی اروند نیز بزرگترین تولیدکننده زنجیره pvc در جهان است که در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی قرار دارد. بندر صادراتی ماهشهر که بخشی از املاک پالایشگاه آبادان می‌باشد همچنین بزرگ‌ترین بندر جنوب غرب کشور است که بخش عظیمی از صادرات ایران از این بندر صورت می‌گیرد.
مزایای ثبت برند در بندر ماهشهر
ثبت نام تجاری یا همان ثبت برند در بندر ماهشهر می تواند باعث پیشرفت کارخانه (تولید کننده ) شود و در حوزه بین المللی نیز جایگاهی ویژه برای خود داشته باشد . بهترین روش برای اینکه بتوان یک برند مناسب داشت این است که در وحله اول کیفیت را بالا برد و در مرحله بعدی تبلیغات گسترده داشت . و اینکه بتوانیم بازار مصرف را بشناسیم و نیازهای مصرف کنندگان را بدانیم سپس بتوان جایگاه خود را در بین مصرف کنندگان خاص خود پیدا کرد . این خود به خود مشتریان وفادار را ایجاد می کند و این به نوبه خود یک تبلیغ بدون هزینه میباشد .
یک برند خوب باید دارای ویژگیهائی باشد .
۱_ پیام محصول را به مصرف کننده برساند .
۲_ باعث افزایش فروش شود .
۳_ این نام از لحاظ قانونی قابل شناسائی باشد .
۴_ تلفظ آن ساده و روان باشد .
۵_ به خاطر سپردن آن آسان باشد .
۶_ توجه مصرف کننده را به خود جلب کند .
۷_ مزایای استفاده از محصول را در خود داشته باشد .
۸_ موقعیت محصول را درمیان محصولات رقیب مشخص سازد .
نام تجاری اگر فارسی باشد باید یک مستند معنائی در لغت نامه دهخدا داشته باشد . حال با این تعاریف و مزایا می توان نام تجاری خود را به ثبت رساند . اگر شخصی و یا تولید کننده ای بدون اجازه ، از نام تجاری شما استفاده کند می توانید از طریق مراجع قانونی اقدام نموده و مانع از فعالیت آن شرکت شوید و حتی خسارت وارده سوء استفاده از نام تجاری خود را طلب نمائید . زیرا این نام مختص شرکت و یا شخص شما می باشد .
نام تجاری یک ایده می باشد . قبل از اینکه ایده شما را بدزدند ، اقدام به ثبت آن نمائید . این نام مال شماست .

مشاوره ثبت برند در بندر ماهشهر
اطلاع از قوانین صحیح استفاده و نگهداری برند و مسائل آن نیز بخش مهم پس از ثبت برند در بندر ماهشهر است که نیازمند همراهی یک کارشناس و وکیل زبده در امور ثبت نام و علامت تجاری می باشد.
تیم تخصصی و مشاوره ثبت برند موسسه حقوقی فرداد رسا در کلیه مراحل ثبت برند در بندر ماهشهر از ابتدا تا انتها در کنار شما بوده و کلیه امور مربوطه را با کمترین هزینه و زمان به انجام خواهند رسانید.

مراحل ثبت برند در ماهشهر

مراحل ثبت برند در ماهشهر توسط متقاضی : نخست به سامانه اداره مالکیت صنعتی ورود کنید  و گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی را انتخاب کنید اگر اطلاعی در خصوص تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص مجرب در این زمینه راهنمایی بگیرید زیرا اظهارنامه ای که درست پرنشده باشد با اخطار رع نقص مواجه می شود. ابتدا می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی یا حقوقی قصد به ثبت رساندنش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت مجزا پیش میرود . شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را برای ثبت  با توجه به مجوز خود انتخاب نمایید چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از کارشناسان ثبت برند موسسه فرداد رسا راهنمایی بگیرید بعد از تکمیل اظهارنامه مدارک مورد نیاز ثبت برند در ماهشهر را در همین سایت  بارگذاری کرده و ارسال  نمایید و وجه ثبت برند و علامت تجاری را که در سامانه  مشخص شده به صورت اینترنتی واریز کرده و منتظر بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی می مانید. در صورتی که همه اطلاعات وارده صحیح باشد و نقصی در پرونده وجود نداشته باشد بعد از گذشت دو الی سه ماه آگهی تقاضای  ثبت برند در ماهشهر صادر میگردد.لازم است پیش از هرنوع اقدام برای ثبت برند از سامانه استعلام برند و علامت و نام تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir   استفاده نمایید.
مراحل ثبت برند در ماهشهر توسط موسسه فرداد رسا : در اولین گام  مشاوره ای تخصصی در زمینه ثبت برند در ماهشهر لازم می باشد کارشناسان موسسه فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند در ماهشهر میخوهید را  با شما  در میان میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و لازم است که شما  این مدارک را در مدت زمان اعلام  شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود که شماهشهر تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در ماهشهر ، تعیین طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در آخر پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره رفته و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در ماهشهر را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند در ماهشهر و ثبت علامت تجاری در ماهشهر برای شما به انجام خواهد رسید

ثبت علامت تجاری در ماهشهر

برند یا علامت تجاری : علامت تجاری در نقش هویت محصولات و خدمات شرکت به کار می رود. یعنی اینکه با وجود یک برند مطرح ، مشتریان از طریق آن محصولات شما را می شناسند و در خصوص سایر محصولات و شرکت شما نظر می دهند. بنابراین باید برای طراحی برند با دقت و حوصله فراوان مفهوم سازی کرد. باید برند همه تفرکات شما را به نقش ایده آل و واقعی به جامعه هدف شما منعکس کند. مشتریان باید با یک نگاه به درک عمیق برند شما نائل شوند .
برندی پر مفهوم و ماندگار خواهد بود که به زیبایی ترسیم و طراحی شده باشد ، هویت محصولات و خدمات را نشان دهد ، در ذهن ماندگار باشدو قابل سوء استفاده نباشد. اگر برند به خوبی مفهوم دهی و طراحی شود حتی می تواند در سطوح بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشد . به یاد داشته باشید برای طراحی برند خود عجله نکنید . خواسته های خود را از برند یادداشت نموده و مفاهیم مورد نظر خود را بسنجید. پس از آن با یک یا چند طراح مشورت نموده و با بهترین طراح برای طراحی لوگو یا علامت تجاری خود همکاری نمایید. به هیچ عنوان نباید طراحی برند را چیزی ساده در نظر داشته باشید.

از خدمات ما در شهرستان ماهشهر بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

مدت زمان ثبت برند در بندر ماهشهر
با توجه به روند ادارات دولتی زمان ثبت برند در بندر ماهشهر ممکن است متغیر باشد. لذا در این خصوص با کارشناسان موسسه حقوقی فرداد رسا در ارتباط باشید.
ولی طبق عرف زمان ثبت برند و علائم تجاری در بندر ماهشهر بین ۲ الی ۳ ماه می باشد.
ثبت برند لوازم خانگی در بندر ماهشهر
با توجه به رشدی که در صنعت لوازم خانگی در ایران وجود داشته برند های زیادی در این صنف به ثبت نرسیده است. یکی از اهداف بلند مدت دولتمردان این است که ایرانی کالای ساخت کشور خود را با برند خود استفاده کند. یعنی ایرانی بخواهد کالایی با برند و علامت تجاری و برند ایرانی استفاده کند انتخاب های محدودی وجود دارد. ثبت برند هود یا ثبت برند اجاق گاز و ثبت برند لوازم خانگی در بندر ماهشهر میتواند چرخه اقتصادی کشور را رونق بخشد که از کالاهای پر مصرف و مورد نیاز هر خانه و آشپزخانه بشمار می رود و خواهد توانست بازار خوبی را برای تولید کنندگان و بازرگانان ایجاد نماید.
پس از مدتی تعداد کثیری از بازرگانانی که در یک حوزه فعالیت می کنند و توانایی فروش و مدیریت کسب و کار خود را به دست می آورند ایده های به ذهنشان ورود می کند که در خیلی موارد میتوان ایده ها را قوی تر کرد آنها را تجاری سازی کرد.
تولید کنندگان و بازرگانان کالای ایرانی با داشتن پتانسیل ها و توانایی ها و ابزار در دسترسشان در این صنعت می تواند ثبت برند لوازم خانگی در ماهشهر را با نام دلخواه خود در اداره ثبت برند و علامت تجاری  انجام دهند که به صورت ملی اسم خود را ثبت نمایند . تقاضای زیادی از طرف فروشندگان و تولیدکنندگان هود سینک و اجاق گاز برای ثبت برندشان صورت می گیرد. حتی پس از ثبت برند لوازم خانگی در ماهشهر می توانید ثبت طرح صنعتی خود که محصول نهایی است را انجام دهید تا هیچکس نتواند از طرح آن استفاده نماید.

از خدمات مشاوره ثبت برند موسسه فرداد رسا بهرمند شوید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.