ثبت برند در کرمانشاه : مراحل ثبت برند در کرمانشاه شرایط ثبت برند در کرمانشاه ثبت علامت تجاری در کرمانشاه با کارشناسان موسسه فرداد رسا همراه باشید ثبت برند در واقع ثبت مارک محصولات و خدمات شماست . مارک در انگلیسی به معنای نشان است پس میشود نتیجه گرفت که ثبت برند ثبت یک نشان تجاری برای شما و کسب و کارتان است که این نشان معرف شماست و مخاطبین و مشتریان با دیدن یا شنیدن نام برندتان شما را به خاطر می آورند به خصوص اگر با تبلیغات مناسب و کیفیت بالای کار برندتان نام آشنا شود به ماندگاری و رشد تجارت و حرفه شما بسیار کمک می کند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که برند رکن اصلی تبلیغات شماست . همچنین رکن اصلی اعطای نمایندگی و اخذ شعبه بئوده برای صادرات  ، اخذ  ایران کد و  علامت استاندارد  لازم می باشد . برند می تواند یک نام تجاری یا علامت تجاری ( لوگو ) باشد.

شرایط ثبت برند در کرمانشاه

هنگام ثبت برند در کرمانشاه  باید ابتدا نامی مناسب برای برند خود انتخاب کنید. شرایط انتخاب اسم برند را به طور خلاصه می توان اینگونه گفت :   اسمی بارای برند خود انتخاب کنید که قابل نگارش به سایر زبانها باشد تا اگر خواستید آن را به سایر مناطق صادر کنید و یا به شکل لاتین به ثبت برسانید با مشکل روبرو نشوید  ،بیانگر امتیازات محصول یا خدمات شما باشد ، به راحتی تلفظ شود ، مختصر و مفید باشد تا به راحتی به خاطر سپرده شده و به یاد آورده شود . همچنین اسم برند باید متمایز از سایر اسم ها باشد تا تشخیص آن را از سایر محصولات و خدمات مشابه تسهیل کند و در نهایت برندی که برای خود انتخاب می کنید  باید قانونی و قابل ثبت باشد و در تناقض با قوانین عرفی و مملکتی نباشد.
مراحل ثبت برند در کرمانشاه و ثبت علامت تجاری در کرمانشاه
ثبت برند در کرمانشاه توسط متقاضی
بدو امر ورود به سامانه اداره مالکیت صنعتی و انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی می باشد اگر اطلاعی در مورد تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص متخصص در این زمینه راهنمایی بخواهید می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی یا حقوقی قصد به ثبت رساندنش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت جداگانه پیش میرود .شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را با توجه به مجوزتان انتخاب نمایید . چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از راهنمایی کارشناسان موسسه ثبتی فرداد استفاده کنید پس  از تکمیل اظهارنامه مدارک مورد نیاز ثبت برند را از طریق همین سامانه بارگذاری کرده و ارسال  نمایید و هزینه ثبت برند و علامت تجاری را که در سامانه  مشخص شده به صورت اینترنتی واریز نمایید و منتظر بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی بمانید. در صورتی که کلیه اطلاعات وارده صحیح باشد و نقصی در پرونده وجود نداشته باشد بعد از گذشت دو تا سه ماه آگهی تقاضای  ثبت برند در کرمانشاه صادر می شود .لازم است پیش از هرنوع اقدام برای ثبت برند از سامانه استعلام برند و علامت و نام تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir   استفاده نمایید.

ثبت برند در کرمانشاه توسط موسسه فرداد رسا
گام اول مشاوره ای تخصصی در این زمینه می باشد کارشناسان موسسه ثبتی فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در کرمانشاه میخوهید را  در اختیار شما میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و شما  موظف هستید این مدارک را در مدت زمان مشخص شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. سایر مراحل از طریق وکیل موسسه ثبتی فرداد رسا پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در کرمانشاه ، مشخص کردن طبقات کالاهای مورد نظر برای ثبت با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در پایان واریز مبالغ درخواستی به اداره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در کرمانشاه را دریافت می نماید . بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید .در صورتی که کار خود را به موسسه ثبتی فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام خواهد رسید.
جهت ثبت برند در  کرمانشاه  از کجا شروع کنیم؟
ثبت برند انواع و اقسام مختلفی دارد به عنوان مثال :لوگو، لوگو  تایپ، طرح ، آرم یا نام تجاری . موسسه فرداد رسا با دارا بودن کارگروه  تخصصی ثبت شرکت و ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی کارآزموده یکی از بهترین راهنمایان شما  در زمینه انتخاب و طراحی انواع علائم تجاری می باشد. پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و بهره مندی از اطلاعات وکیلی است که می تواند با تجربه ی خود کارها را بهتر و سریع تر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما درتماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در کرمانشاه
کپی برابر اصل مدارک شناسایی شخص مالک برند و یا مدیر عامل شرکت مالک برند
نمونه ای از نام برند یا علامت یا لوگوی طراحی شده
مجوزی دال بر فعالیت در طبقه شغلی و صنفی مربوط به برند
ثبت اضافه کالا و طبقه در استان کرمانشاه
به منظور ثبت اضافه کالا  طبقه با ورود به سامانه اداره مالکیت گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه را انتخاب نموده  و اظهارنامه را تکمیل و تدوین مینمایید. کلیه مراحل افزایش کالای برند در کرمانشاه همانند مراحل ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما  از قبل در اداره مالکیت صنعتی موجوداست  و کارشناس اداره به بررسی سوابق شما میپردازد و چنانچه مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نماید.
طبقه بندی های علامت تجاری چگونه است؟
مصنوعات نساجی
فلزات و مصنوعات فلزی
اسباب بازی و لوازم ورزش
صنایع و محصولات شیمیایی
مواد غذایی و محصولات کشاورزی
دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
سایر موارد
ثبت علامت تجاری در کرمانشاه
علامت تجاری در حقیقت نشان و علامتی است که  وجه تمایز بین کالا و خدمات تولیدکنندگان می باشد . این علامت تجاری به دو صورت جمعی و نام تجاری هم قابلیت ثبت دارد که هرکدام از این ها مشخصه های مخصوص به خود را دارد نام تجاری معین کننده شخص حقیقی و حقوقی صاحب علامت می باشد و علامت جمعی نشان فیزیکی گروهی  می باشد که اعلام آن در اظهارنامه الزامی می باشد کارشناسان متخصص  موسسه ثبتی فرداد رسا  آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکتدر کرمانشاه می باشند.
علامت تجاری و برند متشکل از  هر واژه ، حرف و یا  ارقام و تجسمات تصویری باشد در برخی از کشورها  شعارهای تبلیغاتی نیز می توانند به عنوان برند استفاده شوند اما در مقابل  برندهایی که باعث گمراهی مصرف کنندگان می گردند قابلیت ثبت ندارند این امر منجر به انحراف مشتریان می گردد به عنوان مثال از کلماتی استفاده نمایند که واژه اول آن به ثبت رسیده است و تنها در پسوند دچار تغییر باشد و یا برندهایی که با قوانین نظم عمومی  اخلاقی و عرف جامعه و حتی با هنجارهای یک جامعه در تغایر نباشد . با تماس با موسسه ثبتی فرداد رسا می توانید از آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری اطلاع کسب نمایید.

از خدمات ما در شهرستان کرمانشاه بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

 

ثبت شرکت در کرمانشاه

 

اخذ گرید در کرمانشاه

ثبت لوگو و آرم تجاری در کرمانشاه
آرم و لوگو تجاری در حقیقت تصاویر گرافیکی و اشکال و دست نوشته هایی می باشد  که مشخص کننده تفاوت بین محصولات است. این اشکال می بایست به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند و با دیگر علائم متفاوت می باشند. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو ، برند، علامت تجاری،  ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه  با کارشناسان موسسه ثبتی فرداد رسا در تماس باشید . شایان ذکر است که در موسسه ثبتی فرداد استعلام برند ، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامت تجاری یا لوگو  برای متقاضیان ثبت برند در کرمانشاه انجام می گردد.
متقاضیان محترم همچنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.
ثبت برند مادرید و ثبت برند بین المللی

اگر بخواهیم که ئدر کشورهای دیگر نیز از علامت تجاری و برند خود حمایت کنیم و از سوء استفاده از آن جلوگیری کنیم می‌بایست علامت خود را به صورت بین المللی ثبت کنیم.  برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی و دریافت حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت نماییم که پروسه ای سخت و طولانی خواهد بود  و ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای تحت پروتکل تکافو می کند. هر شخص می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این پروتکل که به نحوی با آن کشور در ارتباط  باشد ( از نظر ملیت، اقامت در آن کشور، اقامت شرکت یا بنگاه صنعتی یا تجاری در آن کشور) متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور گردد بدین معنی که ابتدا برند خود را به صورت داخلی به  ثبت رسانده  و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر  خود میتواند اقدام نماید.

خرید و فرو ش برند ، علامت و نام تجاری

همانطور که تا اینجا گفتیم ، ثبت  برند و علامت تجاری پس از فراهم آوردن شرایط ورعایت مقررات و طی کردن مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به آنها ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده اقدام کنند چرا که برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای تبلیغ و استفاده از برند عجله دارند و این در حالی است که پروسه اداری ثبت برند زمان زیادی نیاز دارد  ، این در حالی است که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.  موسسه ثبتی فرداد رسا در زمینه خرید و فروش برند و علامت تجاری نیز می تواند راهنمای شما باشد.

موسسه ثبتی فرداد رسا آماده ارائه خدمات ثبت شرکت و برند و مشاوره رایگان در این زمینه برای شما متقاضیان محترم می باشد.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.