ثبت برند در کرمان : مراحل ثبت برند در کرمان شرایط ثبت برند در کرمان ثبت علامت تجاری در کرمان.
کرمان یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان کرمان پهناورترین استان ایران درجنوب شرقی این کشور واقع است.و یکی از پنج شهر تاریخی ایران است.کرمان در حال تبدیل شدن به شهری الکترونیکی است و این شهر به عنوان پایلوت دولت الکترونیک انتخاب شده‌است و در برنامه‌های توسعه کشور باید به شهری الکترونیکی تبدیل شود.
شهر کرمان به دلیل اهمیتی که در ایران داشته در برهه‌هایی از زمان به عنوان پایتخت ایران مطرح بوده‌است. در برخی دوره‌ها چند پایتخت در زمان‌های مختلف و در دوران حکام و پادشاهان مختلف وجود داشته‌است. در برخی دوره‌ها کرمان به عنوان پایتخت ایالتی مطرح بوده و چند شهر مهم دیگر را هم در قلمرو خود داشته‌است.
کرمان به دلیل موقعیت خاص تاریخی، جغرافیایی و فرهنگی خود همیشه به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و همه ساله میزبان تعداد فراوانی از گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.
این استان از شمال به استان‌های خراسان جنوبی و استان یزد، از شرق به استان سیستان و بلوچستان، از غرب به استان فارس و از جنوب به استان هرمزگان محدود می‌شود. بطور کلی آب و هوای این شهر به دلیل ارتفاع زیاد از سطح دریا به نسبت خنک و معتدل است. کرمان سومین مرکز استان مرتفع ایران بعد از شهرکرد و یاسوج است. تابستان‌های کرمان نسبتاً خنک و زمستان‌های آن بسیار سرد است.

مراحل ثبت برند در کرمان

مراحل ثبت برند در کرمان توسط متقاضی : نخست به سامانه اداره مالکیت صنعتی ورود کنید  و گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی را انتخاب کنید اگر اطلاعی در خصوص تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص مجرب در این زمینه راهنمایی بگیرید زیرا اظهارنامه ای که درست پرنشده باشد با اخطار رع نقص مواجه می شود. ابتدا می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی یا حقوقی قصد به ثبت رساندنش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت مجزا پیش میرود . شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را برای ثبت  با توجه به مجوز خود انتخاب نمایید چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از کارشناسان ثبت برند موسسه فرداد رسا راهنمایی بگیرید بعد از تکمیل اظهارنامه مدارک مورد نیاز ثبت برند در کرمان را در همین سایت  بارگذاری کرده و ارسال  نمایید و وجه ثبت برند و علامت تجاری را که در سامانه  مشخص شده به صورت اینترنتی واریز کرده و منتظر بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی می مانید. در صورتی که همه اطلاعات وارده صحیح باشد و نقصی در پرونده وجود نداشته باشد بعد از گذشت دو الی سه ماه آگهی تقاضای  ثبت برند در کرمان صادر میگردد.لازم است پیش از هرنوع اقدام برای ثبت برند از سامانه استعلام برند و علامت و نام تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir   استفاده نمایید.
مراحل ثبت برند در کرمان توسط موسسه فرداد رسا : در اولین گام  مشاوره ای تخصصی در زمینه ثبت برند در کرمان لازم می باشد کارشناسان موسسه فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند در کرمان میخوهید را  با شما  در میان میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و لازم است که شما  این مدارک را در مدت زمان اعلام  شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود که شکرمان تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در کرمان ، تعیین طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در آخر پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره رفته و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در کرمان را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند در کرمان و ثبت علامت تجاری در کرمان برای شما به انجام خواهد رسید

ثبت علامت تجاری در کرمان

چرا باید علامت تجاری خود را ثبت کنیم؟ ثبت برند یا علامت تجاری به نوعی سند مالکیت علامت محسوب می‌شود. شما با ثبت یک علامت مالک آن علامت می‌شوید؛ آن هم مالک انحصاری. یعنی هیچ شخص یا شرکت دیگری حق ندارد که بدون اجازه از علامت شما استفاده کند. با ثبت علامت، شما و یا شرکتتان رسما دارای حق انحصاری استفاده از علامت می‌شوید. این حق به شما این امکان را می‌دهد که علیه هر کسی که بدون اجازه از علامت شما- یا حتی علامتی مشابه علامت شما- استفاده نماید، در مراجع قضایی شکایت کنید و جلوی اقدامات آنها را بگیرید. بدون ثبت علامت اثبات اینکه این علامت متعلق به شماست و شما پیش از دیگران از آن استفاده نموده‌اید بسیار دشوار خواهد بود. بنابراین ثبت کردن علامت – که کار چندان دشواری هم نیست و هزینه قابل توجهی هم ندارد- به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که علامتتان در اختیار شماست و رقبا و متقلبین نمی‌توانند از آن سوء استفاده کنند و هزینه‌ها و زحمات بازاریابی و تبلیغات شما را بر باد دهند.
اما چه علامتی قابل ثبت است؟ آیا هر علامتی را می‌توان ثبت کرد و مالک شد؟!
توجه کنید که ثبت علامت هم مثل سایر امور دیگر ضوابط و محدودیت‌های خاص خود را دارد و شما نمی‌توانید هر اسم و علامتی را برای کسب وکار خود به ثبت برسانید. بنابراین در انتخاب علامت خود باید دقت داشته باشید و از موارد ممنوعه احتراز کنید. اما کدام علامت‌ها را نمی‌توان ثبت کرد؟!
فرایند ثبت علامت تجاری توسط شرکت فرداد در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

مدارک ثبت علامت تجاری در کرمان

مدارک مورد نیاز برای ثبت علامت تجاری در کرمان به قرار ذیل است :
۱- تسلیم اظهارنامه از طریق اینترنتی
۲- مدارک مثبت هویت متقاضی ثبت برند در کرمان
الف) اشخاص حقیقی:کپی شناسنامه و کپی کارت ملی
ب) اشخاص حقوقی:آخرین روزنامه رسمی دلیل مدیریت کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء
۳- مدارک نماینده قانونی:چنانچه تقاضا توسط نماینده قانونی(وکیل،دارنده یا دارندگان حق امضا برای اشخاص حقوقی و ….) به عمل آید مدارک آن ضمیمه گردد.
۴-۱۰ نمونه گرافیکی یا کپی یا تصویر از علامت درخواستی حداکثر در ابعاد ده در ده سانتی متر
۵- در صورت سه بعدی بودن علامت ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دو بعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و در مجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند.
۶- ارائه مدارک دال بر فعالیت در رشته مربوط
۷- استفاده از حق تقدم: چنانچه متقاضی ثبت برند در کرمان   بخواهد به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج از کشور از مزایای حق تقدم(حداکثر ۶ ماه) استفاده نمایند می بایست مدارک مربوط به حق تقدم را همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف ۱۵ روز از آن تاریخ تسلیم کنند.
۸- نسخه ای از ضوابط و شرایط استفاده از علامت جمعی و تاییدیه مقام صلاحیت دار
مشاوره ثبت برند در کرمان  
برند و علائم تجاری هزینه هست یا سرمایه؟اغلب ما تصور می‌کنیم برندسازی هزینه است و برند هزینه ساز. در واقع به دلیل داشتن رویکرد حسابداری تصور می‌کنیم که برند آیتمی از هزینه‌های غیرعملیاتی شرکت است که هزینه‌کرد آن حد و مرزی ندارد. برداشت رایج این است که به هر میزان درباره برندسازی هزینه آنی و لحظه‌ای کنیم، اما درآمد آن  آنی و فوری نیست و باید در انتظار آینده ماند. واقعیت این است که برند در ادبیات برند، هزینه نیست، بلکه سرمایه است. ما از لفظ سرمایه برند استفاده می‌کنیم، چون برند ارزش‌گذاری می‌شود، برند به فروش می‌رسد.
در معنای واقعی کلمه، برند دارایی سرمایه‌ای است. منتها دارایی سرمایه نا مشهود است که متاسفانه در خیلی از ترازنامه‌ها درج نمی‌شود. اما همین دارایی سرمایه‌ای نیازمند سرمایه‌گذاری دوباره است. برند همانند دارایی‌های سرمایه‌ای دچار استهلاک می‌شود و از ارزش آن سالانه درصدی کاسته می‌شود، مگر آنکه دوباره سرمایه‌گذاری شود تا ارزش آن افزایش یابد.
برند دارای نرخ بازگشت است و درصد قابل‌توجهی از فروش شرکت مدیون برندسازی است، بنابراین برندسازی هزینه نیست، بلکه دارایی‌های استراتژیک شرکت است. تجربه شرکت‌های کوچک با سابقه بیش از ۱۵۰ سال نشان می‌دهد آنها هیچ‌گاه برندسازی را مترداف با هزینه‌سازی ندانسته‌اند.
مشاوران ثبت برند موسسه حقوقی فرداد رسا در کلیه مراحل ثبت برند در کرمان از ابتدا تا انتها در کنار شما بوده و کلیه امور مربوطه را با کمترین هزینه و زمان به انجام خواهند رسانید.

از خدمات ما در شهرستان کرمان بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

 

ثبت شرکت در کرمان

 

اخذ گرید در کرمان

ثبت برند شیرینی جات در کرمان
اگر شما یک قنادی و یا شیرینی فروشی در کرمان دارید و کیفیت خوب محصول شما باعث محبوبیت شما در بین مردم شده است باید برای جلوگیری از سواستفاده ی سودجویان از نامی که شما با آن به کسب و کار مشغولید نسبت به ثبت نام تجاری خود اقدام نمایید زیرا با این کار شما دیگر به هیچ سودجویی اجازه نمیدهید که شعبه ای افتتاح کند و با نام تجاری شما فعالیت کند و شما که در حال معروف شدن و محبوب شدن در بین مردم هستید باید به سرعت به ثبت برند شیرینی جات خود اقدام نمایید تا فرد دیگری آن نام تجاری را ثبت نکرده است در این صورت راه برای شما بسته خواهد شد و تمام زحمات شما به حدر خواهد رفت.
ثبت برند شیرینی در کرمان از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که میتوان بیان کرد که یک ثبت برند ۹۰% یک تجارت و کسب و کار را تشکیل میدهد و بسیار مهم است با ثبت برند شیرینی جات در کرمان شما میتوانید یک تبلیغات بکر داشته باشید و خود و محصولاتتان را معروف کنید و بازخورد مالی خوبی را تجربهد کنید و از اینکه افراد یک جامعه به شما به اعتماد میکنند و لذت ببرید شما نباید نگران هزینه ثبت برند خود باشد و به پیشرفت روز افزون خود فکر کنید و مسیر موفقیت خود را هموار کنید مزایای ثبت برند شیرینی جات در کرمان بیشمار است تا شما را قانع کند که هزینه ثبت برند هیچ اهمیتی ندارد و مزایا و کاربرد آن برای پیشرفت اهمیت دارد.

از

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.