ثبت برند در بندرعباس , مدارک لازم جهت ثبت برند در بندرعباس , مراحل ثبت برند در بندرعباس , خرید و فروش برند در بندرعباس ثبت علامت تجاری در بندرعباس  مقدمه ای بر ثبت برند : برند و علامت تجاری میتواند کالای شما را آن چنان که هست اعتبار بخشد و آن را از رقبای شبیه خود متمایز تر کند . این عمل از زمان های بسیار دور آغاز شد یعنی آن زمان که تولید کنندگان سنتی برای اینکه اجناس خود را از دیگر اجناس مشابه رقبا متمایز کنند علامتی به عنوان نشانه بر روی آن درج می کردند .تولید کنندگان موفق برای اینکه به کالای خود اعتبار ویژه ای بخشند برند آن را ثبت می کنند . با ثبت برند در بندر عباس هم دست سود جویان را در مقابل برند خود کوتاه  می کنید و هم فروش آن در بازار کسب و کار را تضمین می کنید  و از طرفی می توانید در صورتی که بنا به هر دلیلی برند شما بی استفاده ماند اقدام به فروش آن کنید و در ضمن از حمایتهای دولتی نیز برخوردارشوید.
شما متقاضیان ثبت برند در بندرعباس اطلاع داشته باشید که کلیه واژگان آرم تجاری ، علامت تجاری ، نشان تجاری و علائم تجاری هم معنی با ثبت برند می باشد و چنانچه قصد به ثبت رساندن هریک از این موارد را دارید می بایست مراحل ذیل را انجام دهید.البته می توانید قبل از هرگونه اقدام نسبت به ثبت برند با تماس با موسسه فرداد رسا از مشاوره ثبت برند و علامت تجاری برخوردار شوید.

مشاوره ثبت برند در بندرعباس

باید بدانید که علامت تجاری و برند را می توانید در شکلهای مختلفی به ثبت برسانید ،  به عنوان مثال :لوگو، لوگو  تایپ، طرح ، آرم یا نام تجاری . موسسه فرداد رسا با برخورداری از  دپارتمان ویژه  ثبت شرکت و ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی کارآزموده یکی از بهترین راهنمایان شما  در زمینه انتخاب و طراحی انواع علائم تجاری متقاضیان محترم  می باشند. پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و تکیه به وکیلی است که می تواند با تجربه ی خود کارها را بهتر و سریع تر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما درتماس باشید.

مراحل ثبت برند در بندرعباس

ثبت برند در بندرعباس توسط موسسه فرداد رسا : در مرحله اول مشاوره ای تخصصی در این زمینه لازم است کارشناسان موسسه فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در بندرعباس میخواهید را در اختیار شما میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و شما  می بایست که این مدارک را در مدت زمان مشخص شده در اختیار کارشناس ما بگذارید . مراحل دیگر از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در بندرعباس ، مشخص کردن طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی خواهد بود.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در انتها واریز مبالغ درخواستی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در بندرعباس را دریافت می کند . بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برندتان اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در تماس باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام خواهد رسید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در بندر عباس

برندها میتوانند به نام اشخاص و یا به نام شرکتها به ثبت برسند که مدارک آنها متفاوت می باشد.
مدارک لازم جهت ثبت برند حقیقی در بندرعباس عبارتند از : مدارک شناسایی شخص متقاضی ، ارائه پروانه کسب موضوع فعالیت ، طرحی از برند در ابعاد ۶*۶ ، در صورتی که برند درخواستی شما به لاتین می باشد داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد.
مداک لازم جهت ثبت برند حقوقی در بندرعباس یا همان ثبت برند شرکت عبارتند از : کلیه مدارک ثبتی شرکت ( آگهی تاسیس ، روزنامه تاسیس ، تمامی تغییرات شرکت ) ، مجوزهای شرکت شامل جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری و مدارکی که مشخص کند مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشغول به فعالیت می باشند . در صورتی که برند شما لاتین باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی می باشد ، مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت ، طرحی از برند در ابعاد ۶*۶
جهت کسب  اطلاعات بیشتر  در خصوص ثبت برند در بندرعباس با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

ثبت علامت تجاری در بندر عباس

علامت تجاری در حقیقت نشان و آرم یا مارکی است که در میان کالا و خدمات تولیدکنندگان تمایز ایجاد می کند ، این علامت تجاری به دو شکل جمعی و نام تجاری به ثبت میرسد که هرکدام از این ها مشخصه های خاص خود را دارد نام تجاری تعیین کننده شخص حقیقی و حقوقی صاحب علامت می باشد و علامت جمعی نشان فیزیکی برای یک گروه  است  که اعلام آن در اظهارنامه الزامی است .کارشناسان متخصص موسسه فرداد رسا  آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در بندرعباس می باشند.
علامت تجاری و برند میتواند هر کلمه حرف و یا تجسمات و تصاویر باشد در برخی از کشورها شعارهای تبلیغاتی نیز می توانند به عنوان برند استفاده شوند اما در مقابل  برندهایی که باعث گمراهی مصرف کنندگان می گردند قابلیت ثبت ندارند این امر منجر به انحراف مشتریان می گردد به عنوان مثال از کلماتی استفاده نمایند که واژه اول آن به ثبت رسیده است و تنها در پسوند دچار تغییر باشد و یا برندهایی که  با مقررات نظم عمومی و موازین اخلاقی و عرفی جامعه و حتی با هنجارهای یک جامعه مغایرت نداشته باشد . با تماس با موسسه فرداد رسا می توانید از آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری اطلاع حاصل نمایید.

مدارک مورد نیاز ثبت علامت تجاری در بندرعباس

۱- اظهارنامه، که عبارت است از برگ های چاپی که از طرف اداره کل مالکیت صنعتی، در اختیار متقاضیان گذاشته می شود و به وسیله آن ها تکمیل می گردد.
۲- ده عدد نمونه علامت ، به شکلی که استعمال می شود. به علاوه نمونه های اضافی، به تعداد یک نمونه برای هر طبقه اضافی که درخواست می شود.
درخواست کننده ثبت علامت تجاری در بندرعباس باید بر روی هر اظهارنامه، یک نمونه از علامت را الصاق و آن را امضاء نماید. نمونه سوم ، در موقع ثبت بر روی صفحه مربوط، در دفتر ثبت و نمونه چهارم، بر روی تصدیق ثبت ، الصاق می شود. ابعاد نمونه نباید از ده سانتیمتر از هر طرف تجاوز کند. بر روی هر نمونه الصاق شده به طریق بالا، مهر اداره کل مالکیت صنعتی زده می شود به طریقی که یک قسمت از مهر بر روی نمونه و قسمت دیگر بر روی صفحه قرار گیرد.
۳- یک کلیشه واضح و خوانا برای چاپ علامت، که ابعاد آن نباید از ده سانتیمتر از هر طرف تجاوز کند. اضافه می شود در صورتی که ، علامت عبارت از یک یا چند کلمه بوده و دارای هیچگونه تصویر و حروف مخصوص نباشد، تقاضاکننده ثبت، مجبور به ضمیمه کردن کلیشه نخواهد بود.
۴- نسخه اصلی یا رونوشت گواهی شده وکالت نامه، در صورتی که تقاضای ثبت علامت تجاری در بندرعباس به وسیله وکیل به عمل آید.
۵- در صورتی که علامت تجاری در خارجه به ثبت رسیده باشد، تسلیم رونوشت گواهی شده از طرف اداره صادرکننده آن به زبان اصلی، به انضمام ترجمه غیررسمی آن به فارسی، به مسئولیت تقاضاکننده ثبت ، الزامی است.
۶- در صورتی که علامت برای تشخیص امتیاز محصول جماعتی یا محصول یک شهر یا یک ناحیه از کشور اختیار شود، گواهینامه از طرف مقام صلاحیتدار، دایر بر تصدیق استفاده از علامت مزبور، به وسیله سازندگان کالاهای مربوط به آن. ( مقام صلاحیتدار مزبور عبارت است از اتحادیه صنفی، اطاق بازرگانی ، شهرداری ، و فرمانداری )
اظهارنامه یک تقاضانامه ثبت علامت تجاری در بندرعباس ، باید به زبان فارسی در سه نسخه تنظیم شده و دارای تاریخ و امضاء متقاضی بوده

از خدمات ما در شهرستان بندرعباس بیشتر بدانید

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

 

ثبت شرکت در بندر عباس

 

اخذ گرید در بندر عباس

ثبت برند مواد غذایی در بندرعباس : غذا به هر ماده ای اطلاق می شود که موجود زنده آن را می خورد یا می آشامد. واژه غذا شامل مایعات نوشیدنی هم می شود‌.
مواد غذایی تنوع بسیار زیادی دارد. این موارد شامل انواع نوشیدنی ها، دسرها، غذاهای آماده و تولیدات صنعتی مثل پفک و چیپس و … می باشد. بنابراین بعد از ثبت برند مواد غذایی و ثبت علامت تجاری، به دلیل رقابت زیاد در این حوزه، باید فعالیت ها و طبقات برند خود را روز به روز توسعه داد و از استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی برای شناخت برند تجاری خود به مردم استفاده کرد.

ثبت برند در رستوران در بندرعباس : حوزه رستوران از عوامل مهم ایجاد رستورانهای زنجیره ای و اعطای نمایندگی رستوران می باشد. اصولاً افراد اگر کیفیت و مزه غذا مورد تآییدشان باشد از خدمات ارائه شده در آن رستوران دوباره استفاده خواهند نمود.
ثبت برند رستوران علاوه بر جلوگیری از سو استفاده رقبا امکان حضور در رقابت میان شغلی لذات بخش و پرطرفدار را فراهم می نماید.

ثبت برند صنایع دستی در بندر عباس : صنایع دستی نوعی کار است که در آن لوازم تزئینی و کاربردی تنها با استفاده از دست یا ابزار ساده ساخته می‌شود. آنچه مقوله صنایع دستی را از هنر کاردستی متمایز می‌سازد، هدف از ساخته آنهاست. صنایع دستی لوازمی هستند که قرار است مورد استفاده قرار گرفته و کهنه، پوسیده و غیره شوند. مورد استفاده آنها بیش از یک تزئین ساده‌است. صنایع دستی اغلب کارهای فرهنگی و رسومی تری تلقی می‌شوند زیرا به عنوان بخشی از ملزومات زندگی روزمره مطرح هستند. درحالی که هنر و کاردستی بیشتر یک فعالیت سرگرمی گونه و یک ارائه بی نقص از یک تکنیک خلاقیت است. از جنبه‌های عملی انواع مختلف صنایع دستی به دلیل شباهت مورد استفاده همپوشانی زیادی دارند.
این صنایع با حفظ استقلال و خودکفایی در ابزار، مواد، مصالح و شیوه‌های ساخت، نه تنها در رفع نیازهای زندگی مادی مردم، بلکه در اعتلای فرهنگی نیز نقش عمده‌ای را ایفا نموده و می‌نمایند

ثبت لوگو و آرم تجاری در بندرعباس : آرم و لوگو تجاری عبارتست از طرح های گرافیکی و اشکال و دست نوشته هایی که مشخص کننده تفاوت میان محصولات است. این اشکال می بایست به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند و با دیگر علائم متمایز باشند شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو ، برند، علامت تجاری،  ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در بندرعباس  با کارشناسانموسسه حقوقی فرداد در تماس باشید. شایان ذکر است که در موسسه فرداد رسا استعلام برند ، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامت تجاری یا لوگو  برای متقاضیان ثبت برند در بندرعباس انجام می گردد.
متقاضیان محترم همچنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.

ثبت برند مادرید در بندرعباس و ثبت برند بین المللی در بندر عباس : چنانچه بخواهیم که علامت تجاری ما در یک یا چند کشور غیر از کشور خودمان به ثبت رسیده و مورد پشتیبانی قرار بگیرد می‌بایست علامت خود را به صورت بین المللی ثبت کنیم.  برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی و دریافت حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت کنیم و ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای تحت پروتکل کفایت می کند. هر شخص می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این پروتکل که به نحوی با آن کشور مرتبط باشد ( از نظر ملیت، اقامت در آن کشور، اقامت شرکت یا بنگاه صنعتی یا تجاری در آن کشور) متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور گردد بدین معنی که ابتدا برند خود را به صورت داخلی به  ثبت رسانده  و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر  خود میتواند اقدام نماید.

برای مشاوره ثبت برند در بندرعباس و ثبت علامت تجاری در بندرعباس با ما در تماس باشید

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.