ثبت برند در اردبیل مراحل ثبت برند در اردبیل شرایط ثبت برند در اردبیل خرید و فروش برند در اردبیل  ثبت علامت تجاری در اردبیل توسط کارشناسان موسسه فرداد رسا به شما توضیح داده میشود

برند یا علامت تجاری یا نام تجاری در حقیقت همان مارک محصولات و خدمات شما می باشد. برند می تواند به شکل واژه ، حروف ، عدد ، تصویر یا طرح خاصی باشد که منحصرا” برای شما انتخاب ، طراحی و ثبت می شود و در نتیجه مالک انحصاری آن شما خواهید بود. واژه میهن برند یا نام تجاری  برای لبنیات در ایران است ، یک و یک ترکیب دو عدد است که مجددا” برندی برای مواد غذایی می باشد. پوما که همانند یوزپلنگ طراحی شده برند یا علامت تجاری برای محصولات ورزشی می باشد.
پس مشاهده می کنید که با ثبت برند در اردبیل در حقیقت به کسب و کار خود وجهه ویژه ای می دهید و نام و نشان خاصی را اختصاصا” برای خود به ثبت می رسانید که با تکیه بر آن می توان تبلیغات گسترده کرد و در نهایت به شهرت خوب و حتی نامی جهانی رسید .
ثبت برند پیش فرض لازم جهت صادرات محصولات شما ، اخذ ایران کد یا استاندارد نیز بر روی محصولات شما می باشد. پس از ثبت شرکت ثبت برند در اردبیل دومین قدم برای استحکام بخشیدن به کسب و کار شما می باشد.
پیشنهاد ما به شما اینست که جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ثبت برند در اردبیل به صورت رایگان با موسسه فرداد رسا تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت برند

جهت ثبت برند ابتدا باید برند یا نام تجاری را برای فعالیت خود انتخاب کنید که بر خلاف اسم شرکت می تواند به صورت فارسی ، لاتین یا هر دو باشد و یا اینکه تصویری باشد که در قالب علامت تجاری برای شما به ثبت رسیده بر روی محصولاتتان چاپ شود. پس از این انتخاب یا طراحی می شود نسبت به ثبت برند اقدام نمود که برای این کار ابتدا باید از سامانه اداره مالکیت صنعتی که همان دفتر ثبت برند برای کلیه شهرهای ایران می باشد استفاده نمود. پس از ثبت نام  در این سامانه باید مدارک را نیز از طریق بارگذاری در همین سایت به اداره مالکیت صنعتی ارائه نمود که در صورت تایید مدارک بعد از ۴۰ روز کاری . آگهی روزنامه رسمی در دو مرحله با فاصله زمانی یکماهه باید انجام شود و در صورت نداشتن معارض در نهایت جهت اخذ تصدیق برند ده ساله می توان  اقدام کرد.
لازم به ذکر است که اداره مالکیت صنعتی مرجع ثبت برند در ایران می باشد و برند را به دو شکل حقیقی ( به نام شخص ) و یا حقوقی ( به نام شرکت ) به ثبت می رساند.

مراحل ثبت برند در اردبیل

ثبت برند در اردبیل توسط متقاضی : نخستین گام وارد کردن اطلاعات  به سایت اداره مالکیت صنعتی و کلیک بر روی گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی می باشد در صورتی که اطلاعی در خصوص تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص متخصص در این زمینه کمک بگیرید .باید مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی با حقوقی قصد به ثبت رساندنش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت مجزا پیش میرود .شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را با توجه به مجوز خود انتخاب نمایید . چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از راهنمایی کارشناسان موسسه فرداد رسا بهره مند شوید بعد از تکمیل اظهارنامه مدارک مورد نیاز ثبت برند را از طریق همین سامانه بارگذاری کرده و ارسال  نمایید و هزینه ثبت برند و علامت تجاری را که در سامانه  مشخص شده به صورت اینترنتی واریز کرده و منتظر بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی می مانید. در صورتی که کلیه اطلاعات وارده صحیح باشد و نقصی در پرونده وجود نداشته باشد بعد از گذشت دو الی سه ماه آگهی تقاضای  ثبت برند در اردبیل صادر میگردد.لازم است پیش از هرنوع اقدام برای ثبت برند از سامانه استعلام برند و علامت و نام تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir   استفاده نمایید.

ثبت برند در اردبیل توسط موسسه فرداد رسا : ابتدا داشتن  مشاوره ای تخصصی در این زمینه  لازم می باشد کارشناسان موسسه فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در اردبیل میخواهید را  رایگان در اختیار شما میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و شما  باید  این مدارک را در مدت زمان مشخص شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه فرداد رسا پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در اردبیل ، مشخص کردن طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در انتها واریز مبالغ درخواستی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در اردبیل را دریافت می نماید. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام خواهد رسید.

جهت ثبت برند در  اردبیل  از کجا شروع کنیم؟

باید بدانید که برند یا علامت  خود را می توانید در شکل های مختلف به ثبت برسانید به عنوان مثال :لوگو، لوگو  تایپ، طرح ، آرم یا نام تجاری . موسسه فرداد رسا با داشتن دپارتمان تخصصی ثبت شرکت و ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی کارآزموده یکی از بهترین راهنمایان شما  در زمینه انتخاب و طراحی انواع علائم تجاری متقاضیان محترم  می باشند. پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و تکیه به وکیلی است که می تواند با تجربه ی خود کارها را بهتر و سریع تر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما درتماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در اردبیل

مدارک لازم جهت ثبت برند حقیقی :
-کپی از مدارک شناسایی شخص مالک برند
– کپی از مجوز صادر شده به نام شخص ( که حسب فعالیت می تواند جواز کسب صادره از صنف یا اتحادیه مرتبط با نوع فعالیت باشد )
مدارک لازم جهت ثبت برند حقوقی یا ثبت برند شرکت  :
-کپی از مدارک شناسایی  مدیر عامل شرکت
– کپی از مدارک ثبتی شرکت
– مجوز صادر شده به نام شرکت با موضوع مرتبط با فعالیت شرکت و طبقه برند.
ثبت اضافه کالا و طبقه در استان اردبیل
در ابتدا  با ورود به سامانه اداره مالکیت گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه را انتخاب می نمایید و اظهارنامه را تکمیل و تدوین مینمایید. کلیه مراحل افزایش کالای برند در اردبیل همانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما در اداره مالکیت صنعتی موجوداست  و کارشناس اداره به بررسی سوابق شما میپردازد و چنانچه مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نماید.
طبقه بندی های علامت تجاری چگونه است؟
مصنوعات نساجی
فلزات و مصنوعات فلزی
اسباب بازی و لوازم ورزش
صنایع و محصولات شیمیایی
مواد غذایی و محصولات کشاورزی
دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
سایر موارد

از خدمات ما در شهرستان اردبیل بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

 

ثبت شرکت در اردبیل

 

اخذ گرید در اردبیل

ثبت علامت تجاری در اردبیل

در تعریف علامت تجاری باید گفت که نشان و علامتی است که بین کالا و خدمات تولیدکنندگان تمایز ایجاد می کند این علامت تجاری به دو صورت جمعی و نام تجاری به ثبت میرسد که هرکدام از این ها ویژگی های  خاص خود را دارد نام تجاری تعیین کننده شخص حقیقی و حقوقی صاحب علامت می باشد و علامت جمعی نشان فیزیکی می باشد که اعلام آن در اظهارنامه الزامی می باشد کارشناسان متخصص موسسه فرداد رسا  آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در اردبیل می باشند.
علامت تجاری و برند میتواند هر واژه حرف و یا تجسمات تصویری باشد در برخی از کشورها شعارهای تبلیغاتی نیز می توانند به عنوان برند استفاده شوند اما در مقابل  برندهای که باعث گمراهی مصرف کنندکان می گردند قابلیت ثبت ندارند این امر منجر به انحراف مشتریان می گردد به عنوان مثال از کلماتی استفاده نمایند که واژه اول آن به ثبت رسیده است و تنها در پسوند دچار تغییر باشد و یا برندهای که  با قوانین نظم عمومی  اخلاقی و عرف جامعه و حتی با هنجارهای یک جامعه مغایرت نداشته باشد . با تماس با موسسه فرداد رسا می توانید از آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری اطلاع حاصل نمایید.

ثبت لوگو و آرم تجاری در اردبیل

آرم و لوگو تجاری در واقع طرح های تصویری انحصاری است که برای شما طراحی شده و بعضا” همراه با  اشکال و دست نوشته هایی است  که مشخص کننده تفاوت میان محصولات است. این اشکال می بایست به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند و با دیگر علائم متفاوت می باشند شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو ، برند، علامت تجاری،  ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در اردبیل  با کارشناسان موسسه فرداد رسا در تماس باشید. شایان ذکر است که در ثبت فرداد استعلام برند ، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامت تجاری یا لوگو  برای متقاضیان ثبت برند در تبریز انجام می گردد.
متقاضیان محترم همچنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.

توضیحات تکمیلی

به منظور ثبت برند ۴۵ طبقه شغلی در قوانین تجارت ایران تعریف شده است که  به آن طبقه بندی برند می گویند و هر طبقه شامل محصولات و خدمات خاص می باشد و یک طبقه نیز برای محصولات جدیدی که در هیچ یک از طبقات نمی گنجند در نظر گرفته شده است و شایان ذکر است که هزینه ثبت برند نیز با توجه به همین طبقات و اینکه چه محصولی را در چه طبقه یا طبقاتی میخواهید به ثبت برسانید تعریف می شود. همچنین باید بدانید که اگر بخواهید برندی را به دوشکل لاتین و فارسی به ثبت برسانید نیازمند اخذ کارت بازرگانی هستید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشوره رایگان ثبت برند در اردبیل ، و یا ثبت لوگو و علامت تجاری و نام تجاری در اردبیل با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.