ثبت برند در اراک مراحل ثبت برند در اراک شرایط ثبت برند در اراک انتخاب نام برند در اراک خرید و فروش برند در اراک  ثبت علامت تجاری در اراک با کارشناسان موسسه فرداد رسا همراه باشید
با ثبت برند در راستای وجهه بخشیدن و رونق دهی به کارتان گام بردارید.  ثبت برند یا علامت تجاری باعث افزایش بهره وری شما می گردد بدین شکل که  جز افزایش امکان شناخت محصولات و خدمات شما از سوی مشتریان سبب کوتاه شدن دست رقبا از سواستفاده احتمالی از نام و نشان تجاری شما می گردد. به علاوه ثبت برند فواید دیگری نیز دارد ،من جمله: امکان اعطای نمایندگی را ایجاد می کند و با همین کار بر منابع مالی شما می افزاید و به علاوه امکان خرید و فروش آن هم برای شما وجود دارد پس می توان گفت که برند ثبت شده نوعی دارایی نامحسوس به شمار می آید و جز اموال پنهان و معنوی کسب و کار شما می باشد. برند نوعی مارک بر محصولات و خدمات شما محسوب می شود و این مارک یا نشان تاثیر بسزایی در تبلیغات و بازاریابی محصول شما ایفا می کند. ثبت برند در مرحله اول ۳۵-۴۰ روز کاری زمان می برد. باید توجه داشته باشید که به هنگام انتخاب برند برندی متناسب با شغل خود انتخاب کرده که تبلیغ پذیر و اینترنت پذیر باشد ، یعنی تبلیغات بر روی آن و سرچ آن در اینترنت آسان باشد به علاوه تلفظش راحت باشد تا راحت تر به یاد آورده باشد . ثبت برند در اراک راه را برای تبلیغات شما هموارتر می سازد و سبب رونق بیشتر کسب و کارتان می گردد.

مراحل ثبت برند در اراک

جهت ثبت برند در اراک ابتدا باید نام تجاری مناسبی برای پبشه خود  انتخاب کنیدو  حتما” باید مجوزی دال بر فعالیت خود اخذ کنید تا بتوانید برای آن فعالیت به ثبت برند بپردازید. سپس باید نسبت به ثبت نام در سایت اداره مالکیت صنعتی که متولی ثبت برند در  اراک  است اقدام کنید. در این قسمت اظهارنامه ثبت برند تکمیل می شود که برای تکمیل آن بهتر است از تخصص مشاوران استفاده شود. پس از تکمیل اظهارنامه ثبت  برند مدارک لازم در سامانه بارگذاری شده و منتظر ابلاغیه تایید یا رفع نقص مدارک بمانید. پس از طی شدن مدت زمان لازم کارشناس مربوطه پرونده شما را بررسی کرده ظرف ۳۵-۴۰ روز کاری نتایج را به شما اعلام می دارد که پس از این مراحل می بایست جهت پرداخت وجه حق الثبت و حق الدرج آگهی اقدام نمود. پس از انتشار آگهی نیز روند تکمیل پرونده تا صدور تصدیق ۱۰ ساله ثبت  برند در اراک  انجام می شود. لازم به ذکر است که  ۵ مرحله فرایند ثبت برند مدت زمان دوو نیم ماه کاری الی ۴ ماه زمان خواهد برد. برند تحت عنوان نامهای دیگری نیز به ثبت می رسد من جمله لوگو ، نام تجاری ، علامت تجاری و یا آرم . ثبت فرداد آماده به ثبت رساندن انواع برند برای شما دوستان عزیز می باشد .

ثبت برند در اراک توسط موسسه فرداد رسا : در گام اول  باید مشاوره ای تخصصی در این زمینه داشته باشید کارشناسان موسسه فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت برند در اراک میخوهید را  در اختیار شما میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و شما  موظف هستید این مدارک را در مدت زمان مشخص شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس ثبت فرداد پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در اراک ، مشخص کردن طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در انتها واریز مبالغ درخواستی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در اراک را دریافت می نماید. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آیدو برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.در صورتی که کار خود را به موسسه فرداد رسا بسپارید کلیه مراحل فوق الذکر توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری برای شما به انجام خواهد رسید.

مشاوره ثبت برند در اراک

لازم است بدانید که علامت تجاری خود را می توانید در شکل های مختلف به ثبت برسانید به عنوان مثال :لوگو، لوگو  تایپ، طرح ، آرم یا نام تجاری . موسسه فرداد رسا با دارا بودن دپارتمان تخصصی ثبت شرکت و ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی کارآزموده یکی از بهترین راهنمایان شما  در زمینه انتخاب و طراحی انواع علائم تجاری متقاضیان محترم  می باشند. پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و تکیه به وکیلی است که می تواند با تجربه ی خود کارها را بهتر و سریع تر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما در تماس باشید

از خدمات ما در شهرستان اراک بیشتر بدانید

 

استعلام ثبت برند

 

انتخاب نام شرکت

 

ثبت شرکت در اراک

مدارک ثبت برند

مدارک شناسایی مالک برند به همراه مجوز فعالیت او ( جواز کسب ، پروانه بهداشت ، جواز صنایع و….) و نمونه ای از برند مد نظر
توجه داشته باشید که در صورتی که ثبت برند شرکت داشته باشید  یعنی بخواهید برندتان برای شرکت به ثبت برسد مدارک شناسایی مدیر عامل شرکت به همراه مجوزی شامل موضوع فعالیت شرکت و نمونه برند لازم می باشد.
ثبت اضافه کالا و طبقه در استان اراک
جهت ثبت اضافه کالا یا طبقه با ورود به سامانه اداره مالکیت گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه را انتخاب می نمایید و اظهارنامه را تکمیل و تدوین مینمایید. کلیه مراحل افزایش کالای برند در اراک همانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما در اداره مالکیت صنعتی موجوداست  و کارشناس اداره به بررسی سوابق شما میپردازد و چنانچه مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نماید.
طبقه بندی های علامت تجاری چگونه است؟
مصنوعات نساجی
فلزات و مصنوعات فلزی
اسباب بازی و لوازم ورزش
صنایع و محصولات شیمیایی
مواد غذایی و محصولات کشاورزی
دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
سایر موارد

ثبت لوگو و آرم تجاری در اراک : آرم و لوگو تجاری در واقع طرح های گرافیکی و اشکال و دست نوشته هایی است به عنوان برند  که مشخص کننده تفاوت میان محصولات است. این اشکال می بایست به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند و با دیگر علائم متفاوت می باشند شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو ، برند، علامت تجاری،  ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در اراک  با کارشناسان موسسه فرداد رسا در تماس باشید. شایان ذکر است که ثبت فرداد استعلام برند ، نمونه اسم برند و علامت تجاری و پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی علامت تجاری یا لوگو  برای متقاضیان ثبت برند در تبریز انجام می گردد.
متقاضیان محترم همچنین باید بدانند که دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که مرجع ثبت علامت تجاری و برند کلیه شهرهای کشورمان می باشد.
ثبت برند مادرید  در اراک و ثبت برند بین المللی در اراک : اگر بخواهیم که علامت تجاری ما در یک یا چند کشور غیر از کشور خودمان نیز مورد حمایت باشد و از سوء استفاده از آن جلوگیری کنیم می‌بایست علامت خود را به صورت بین المللی به ثبت برسانیم.  برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی و دریافت حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت نماییم و ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای تحت پروتکل کفایت می کند. هر شخص می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این پروتکل که به نحوی با آن کشور مرتبط باشد ( از نظر ملیت، اقامت در آن کشور، اقامت شرکت یا بنگاه صنعتی یا تجاری در آن کشور) متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور گردد بدین معنی که ابتدا برند خود را به صورت داخلی به  ثبت رسانده  و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر  خود میتواند اقدام نماید.

خرید و فرو ش برند ، علامت و نام تجاری در اراک : همانطور که تا اینجا متوجه شدید ، ثبت  برند و علامت تجاری مستلزم فراهم آوردن شرایط ورعایت مقررات و طی کردن مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به آنها ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده مبادرت کنند چرا که برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای تبلیغ و استفاده از برند تعجیل دارند و این در حالی است که پروسه اداری ثبت برند زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است. موسسه فرداد رسا در زمینه خرید و فروش برند و علامت تجاری نیز می تواند راهنمای شما باشد.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.