8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

026-32717893

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
 

اخذ رتبه ۵ ابنیه

موسسه فرداد رسا > ثبت  > اخذ رتبه ۵ ابنیه

اخذ رتبه ۵ ابنیه

اخذ رتبه ۵ ابنیه : شرایط اخذ رتبه ۵ ابنیه مراحل اخذ رتبه ۵ ابنیه مدارک اخذ رتبه ۵ ابنیه کارشناسان اخذ گرید و رتبه بندی موسسه فرداد رسا برای شما توضیح میدهند
اخذ رتبه ابنیه برای شرکت های پیمانکار از ۱ تا ۵ و برای شرکت های مهندسی مشاور از ۱ تا ۳ می باشد. اخذ رتبه ابنیه شامل امور مربوط به ساخت و ساز ساختمان ها و ابنیه عمومی اعم از چوبی، آجری ، سنگی ، بتنی و فلزی، سازه های ساختمانی، محوطه های کوچک، دیوارکشی، اجرای پیاده روها و نظایر آن می باشد.
مزایای اخذ رتبه
اخذ رتبه به منزله گسترده تر شدن دامنه جذب کار می باشد و دارای جایگاه مهمی برای هر شرکت است، امروزه همه شرکت ها برای جذب پروژه های کلان و جذب سرمایه گذاران شرایط اخذ رتبه خود را مهیا می نمایند، از دیگر عوامل اهمیت اخذ رتبه برای شرکت ایجاد امکان حضور در مناقصات و مزایده های بخش دولتی است، برای تشریح این مهم بهتر است گفته شود؛ شرکت هایی که موفق به اخذ رتبه نشده اند قادر به جذب پروژه های دولتی نخواهند بود

شرایط اخذ رتبه ۵ ابنیه

قدم اول برای اخذ رتبه ثبت شرکت است، با محول کردن امور ثبت شرکت خو به موسسه فرداد رسا کیفیت ارائه خدمات را با ما تجربه کنید.
حداقل ۳/۲ اعضای هیات مدیره شرکت می بایست داری مدرک (کارشناسی) لیسانس باشند.
در اعضای هیات مدیره می بایست یکی از این دو شرط صدق کند؛ اول: یک نفر نیروی فنی و مهندسی بدون سابقه و یک نفر نیروی فنی و مهندسی با سابقه ۷ سال مستند به بیمه وجود داشته باشد. در این شرط شرکت تنها می تواند در یک رشته رتبه تقاضا کند، دوم: حداقل ۲ نفر از اعضا باید نیروی فنی و مهندسی با حداقل سه سال سابقه مستند به بیمه باشند. در این شرط شرکت می تواند در دو رشته مختلف تقاضای رتبه کند.
شرکت هایی که درخواست تشخیص صلاحیت خود را به همراه مدارک مورد نیاز به معاونت فنی و عمرانی و یا معاونت راهبردی اعلام می دارند, پس از طی مراحل بررسی و تشخیص مجوز خود را دریافت و می توانند در تمام مناقصات پیمانکاری بسته به میزان ظرفیت خالی شرکت خود شرکت نمایند.

مراحل اخذ رتبه ۵ پیمانکار ابنیه

تحویل درخواست رتبه مورد تقاضا، مخاطب این نامه که در سربرگ شرکت می باشد
ارائه مدارک ثبتی شرکت شامل روزنامه تاسیس شرکت، اساسنامه، تقاضانامه، شرکت نامه و یا اظهارنامه ثبت شرکت
ارائه مدارک شناسایی تمام سهامداران و امضای هیئت مدیره شرکت شامل کپی از شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت
ارائه اسناد محل شرکت شامل اجاره نامه یا کپی سند مالکیت
ارائه کد اقتصادی شرکت
ارائه مدارک مهندسی شرکت شامل یک نفر مهندس با ۳ سال سابقه بیمه و یک نفر مهندس بدون سابقه که میزان سابقه مهندسین شرکت هرچه بالاتر باشد امتیاز مهندسی شرکت افزایش خواهد یافت. در موقعی که شرکت جهت تشخیص صلاحیت پایه ۴و یا بالاتر اقدام میکند نیاز کمتری نسبت به تامین امتیاز پرسنلی یا هیئت مدیره شرکت می باشد.
ارائه کپی قراردادها و مفاصا حساب آنها

مدارک لازم جهت اخذ رتبه ۵ ابنیه

تهیه و تنظیم نامه ی درخواست گواهی نامه ی تعیین صلاحیت پیمانکاری که در آن با ذکر نام شرکت، شماره ی ثبت ، شناسه ی ملی و کد اقتصادی و ذکر رتبه ها و رشته های مورد نظر خطاب به ریاست محترم انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران باشد.
کپی برابر اصل آگهی تاسیس و روزنامه ی هیئت مدیره و تغییرات ( کلیه ی آگهی های روزنامه)
کپی برابر اصل اظهارنامه ی ثبت شرکت و تقاضا نامه ی ثبت شرکت
کپی برابر اصل کلیه ی صفحات اساسنامه
کپی برابر اصل صورت جلسه ی سهامداران
کپی برابر اصل صفحه ی اول شناسنامه و صفحه ی توضیحات ، پشت و روی کارت ملی ، پشت و روی کارت پایان خدمت همه ی افراد امتیازآور و مدیرعامل و سهامداران
کپی برابر اصل مدرک تحصیلی کلیه ی افراد امتیاز آور و مدیر عامل
ارائه ی گواهی کار از شرکت های قبلی افراد امتیازآور که در آن تاریخ شروع و پایان و ذکر جمله ی مثلا کارشناس تاسیسات برقی یا مکانیکی و کارشناس اجرایی ساختمان و ابنیه درج شده باشد.
تکمیل فرم های ۱۰۰-۲۰۰-۳۰۰-۴۰۰-۵۰۰ که به شرکت متقاضی ارسال می شود.

مشاوره اخذ رتبه ۵ ابنیه

موسسه حقوقی فرداد درراستای اخذ رتبه ۵ ابنیه فعالیت چشم گیری دارد. شما مشاوران گرامی در صورت تمایل به اخذ رتبه ۵ ابنیه می توانید با کارشناسان و مشاوران مجرب موسسه حقوقی فرداد رسا تماس بگیرید تا شما را در این مسیر راهنمایی نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

تماس با کارشناسان حقوقی